OnePlus 3 zostanie pokazany w czerwcu

0

Prezentację obejrzymy za pośrednictwem zestawu wirtualnej rzeczywistości.

Jesteśmy coraz bliżej oficjalnej prezentacji flagowego smartfona OnePlus 3, producent zaczął nawet rozsyłać darmowe zestawy wirtualnej rzeczywistości, które posłużą do jej obejrzenia. Mimo to, dokładna data pokazu nadal nie była znana. Aż do teraz.

OnePlus-3-launch-June-14

W trakcie chatu na żywo jeden z pracowników chińskiej firmy w odpowiedzi na pytanie o datę premiery flagowca napisał, że OnePlus 3 zostanie oficjalnie zaprezentowany 14 czerwca. Źródło informacji pozwala wierzyć w jej wiarygodność. Jak będzie faktycznie, przekonamy się wkrótce. Zbliżającą się premierę zwiastują także obniżki cen modeli OnePlus 2 i OnePlus X.

OnePlus 3 prawdopodobnie będzie wyposażony w 5.5-calowy wyświetlacz o rozdzielczości 1080 x 1920 pikseli, procesor Snapdragon 820, 4/6GB RAM-u, 32/64GB pamięci flash, baterię o pojemności 3500 mAh, 16-megapikselowy aparat fotograficzny, NFC i USB Type-C.

Źródło: Android Community


Dawid Sych

Od dziecka zapalony pecetowiec, a od niedawna konsolowy neofita. Kocha rozbudowane gry role-playing z masą statystyk i dziesiątkami okienek, najlepiej izometryczne i w klimacie science-fiction lub post-apo. Alergicznie reaguje na wszelkiej maści sandboksy oraz gry sportowe. Wielbiciel literatury klasycznej i amator dobrych seriali.

Zostaw komentarz