OneDrive zwiększy darmową przestrzeń

0

OneDrive

Microsoft OneDrive to jedna z atrakcyjniejszych usług oferujących możliwość przechowywania danych w internetowej chmurze. Wkrótce zwiększy swój limit darmowego miejsca.

Do tej pory użytkownicy usługi OneDrive mieli do dyspozycji „jedynie” 7GB darmowej przestrzeni dyskowej. W poniedziałek jednak Gigant z Redmond zapowiedział zwiększenie tego limitu do 15GB. Producent jest przekonany, że ta zmiana zachęci nowych użytkowników do skorzystania z ich usługi.

Wraz z powiększoną darmową przestrzenią dyskową pójdą w parze obniżki dotychczasowej płatnej przestrzeni. Za 100GB przestrzeni zapłacimy miesięcznie 1,99$, natomiast za 200GB 3,99$ miesięcznie. Na razie nie wiadomo, kiedy zmiany wejdą w życie, jednak powinno mieć to miejsce jeszcze przed końcem roku.

Źródło: TechnoBuffalo

Adam Szymański

Gracz od piątego roku życia, gdy brat pozwalał mu pogrywać na Commodore 64 oraz Amidze. Przez lwią część życia zagorzały pecetowiec, niestroniący jednak od konsol. Miłośnik otwartych światów i rozwiązań społecznościowych w grach wideo. Obecnie zakochany w marce Nintendo.

Zostaw komentarz