Zaprezentowano Samsung Galaxy A7

1
Fot.: theverge.com

Samsung w końcu wyjawił specyfikacje najnowszego telefonu z wyższej półki cenowej.

Po wypuszczeniu na rynek Galaxy A3 i Galaxy A5 dostaniemy 8 rdzeniowego Galaxy A7. Telefon będzie dostępny w dwóch wersjach, w obu dostaniemy 8 rdzeni. Pierwsza będzie korzystać z 64 bitowego chipu Qualcomm Snapdragon 615, druga natomiast z 32 bitowego Exynosa 5430. Pozostałe parametry nie różnią się od siebie. Dostajemy w standardzie 16 GB pamięci z możliwością powiększenia do 64 za pomocą katy microSD , 2 GB RAM oraz wyświetlacz 5.5” HD sAMOLED .

Fot. samsungtomorrow.com

Dwie kamery 13MP oraz 5MP, z czego przednia wspiera używane w wcześniejszych modelach udogodnienia takie jak „Auto Selfie” czy „Ultra Wide Shot” dzięki którym zrobimy zdjęcie komendą głosową . Sprzęt ma być zasilany baterią 2,600 mAh, a nad poprawnością działania ma czuwać system Android 4.4 (KitKat).

Fot.: theverge.com

Doczekaliśmy się również trwalszych obudów z metalowymi wykończeniem, co na pewno poprawi wizerunek plastikowych Samsungów. Dostępny będzie w kolorach Pearl White, Midnight Black i Champagne Gold.

Producent nie podaje jeszcze dokładnych cen, jednak zapowiada że będą one więcej niż atrakcyjne.

Źródło: samsungtomorrow.com oraz theverge.com

Od niemal 7 lat w Ceneo.pl, gdzie jego domeną jest przede wszystkim content produktów. Uwielbia sport, nie tylko z kanapy salonu. Nowości sprzętowe, szczególnie te z rynku chińskiego są jego hobby. Jeśli testuje jakiś sprzęt, to główną uwagę zwraca na wygląd i wytrzymałość. Jeżeli coś nie działa, zawsze może to naprawić młotkiem ;-)

Dyskusja1 komentarz

  1. Ok 1500 podobny bardzo do note 4 lub 3 duży przejrzysty wyświetlacz sp.amoled wole nołta gdyż ma wiekszy wyswietlacz 5;7 ten ma 5;5 jest za drogi napewno bo note jest w tej cenie na allegro a jak źdzbło dołożymy mamy już note 4 ekran 4k tak mi się wydaje a przy A 7 jest napewno 2 k sprzedawca mi powiedział

Zostaw komentarz