Odnaleziono demo technologiczne Wiedźmina z 1997 roku!

0

Zobacz fragmenty rozgrywki.

Z okazji dziesięciolecia premiery komputerowego Wiedźmina Dark Archon z arhn.eu przygotował film dokumentalny poświęcony grze. Teraz autorowi udało się dotrzeć do dema technologicznego Wiedźmina z 1997 roku, nad którym pracował Adrian Chmielarz i studio Metropolis Software, oraz przeprowadzić krótki wywiad z jego twórcami – Kacprem Reuttem i Jarkiem Sobierskim.

Materiał wideo zawiera nie tylko sporo ciekawostek na temat anulowanej gry na podstawie opowiadań i książek Andrzeja Sapkowskiego, ale także fragmenty rozgrywki, które nigdy wcześniej nie były pokazywane poza studiem. Jeśli chcecie natomiast dowiedzieć się czegoś więcej na temat Dark Archona, zerknijcie do naszego wywiadu, w którym rozmawialiśmy o jego kanale na YouTubie.

Źródło: arhn.eu

 
Dawid Sych

Od dziecka zapalony pecetowiec, a od niedawna konsolowy neofita. Kocha rozbudowane gry role-playing z masą statystyk i dziesiątkami okienek, najlepiej izometryczne i w klimacie science-fiction lub post-apo. Alergicznie reaguje na wszelkiej maści sandboksy oraz gry sportowe. Wielbiciel literatury klasycznej i amator dobrych seriali.

Zostaw komentarz