Odmieniec bohaterem nowego zwiastuna Dishonored: Death of the Outsider

0

Premiera gry już w jutro.

Oprócz zwiastuna The Evil Within 2, Bethesda opublikowała też nowy materiał wideo z Dishonored: Death of the Outsider. Zwiastun skupia się na Odmieńcu, który jest nie tylko jedną z kluczowych postaci dla świata stworzonego przez Arkane Studios, ale także głównym celem Billie i Dauda w nowej grze.

Kim dokładnie jest Odmieniec? Dlaczego jest tak ważny dla serii i czy w ogóle musi zginąć? Materiał wideo daje odpowiedź na te i inne pytania. Premiera Dishonored: Death of the Outsider już jutro. Tytuł zmierza na PC oraz konsole Xbox One i PlayStation 4. Jeżeli nie możecie już doczekać się jutra, zachęcamy was do lektury artykułów Za co kochamy Dishonored Death of the Outsider w pigułce.

Źródło: Bethesda Softworks

 
Dawid Sych

Od dziecka zapalony pecetowiec, a od niedawna konsolowy neofita. Kocha rozbudowane gry role-playing z masą statystyk i dziesiątkami okienek, najlepiej izometryczne i w klimacie science-fiction lub post-apo. Alergicznie reaguje na wszelkiej maści sandboksy oraz gry sportowe. Wielbiciel literatury klasycznej i amator dobrych seriali.

Zostaw komentarz