Nvidia pracuje nad nowym tabletem dla graczy?

0

Wychodzi na to, że tak, jednakże informacje na tę chwilę nie zostały potwierdzone.

Amerykańska Federalna Komisja Łączności (FCC) opublikowała na swojej stronie internetowej informację dotyczącą tabletu firmy Nvidia oznaczonego kodem P2290W. Z udostępnionych przez organizację parametrów technicznych wynika, że możemy mieć do czynienia z kolejnym urządzeniem z serii Shield przeznaczonym dla graczy.

Tablet ma zaoferować wymiary 215 x 120 mm, co oznacza, że będzie większy od modelu Shield K1. Nowy sprzęt będzie również ważył trochę więcej oraz – ze względu na rozmiar – zostanie wyposażony w większy wyświetlacz – 8,6 cala. Z dodatkowych informacji można się również dowiedzieć, że sprzęt będzie korzystał z baterii o pojemności 5100 mAh, otrzyma złącze microUSB, moduł Wi-Fi 802.11ac oraz Bluetooth Low Energy. FCC opublikowało także rysunek techniczny.

shield-fcc-Ekspert Ceneo

Nvidia nie skomentowała dotychczas powyższych rewelacji, dlatego w rzeczywistości tablet może prezentować się odrobinę inaczej. Zamiast gdybać, pozostaje wyłącznie czekać na oficjalne stanowisko producenta.

Źródło: Liliputing

 
Łukasz Morawski

Prawdopodobnie urodził się z padem w ręku i kawałkiem pizzy w ustach. Miłośnik wszystkiego co jest związane z kulturą popularną i nowymi technologiami. Gra w gry, ogląda filmy, czyta książki i komiksy. Jedno jest pewne - nie ma czasu na nudę.

Zostaw komentarz