Nowy materiał wideo z Quake Champions

0

Anarki w akcji.

Wielkimi krokami zbliżają się zamknięte testy beta Quake Champions. Na osłodę oczekiwania Bethesda wypuściła do sieci kolejny materiał wideo prezentujący rozgrywkę. Film pokazuje w akcji bohatera o imieniu Anarki, w którego wciela się ZeRo4 z id Software. Nie przedłużając, zapraszamy do oglądania:

Zamknięta beta Quake Champions wystartuje już jutro. Bethesda rozpoczęła wysyłanie kluczy do potencjalnych uczestników. Premiere Quake Champions jest zaplanowana na 2017 rok. Posiadacze konsol PlayStation 4 i Xbox One będą musieli obejść się smakiem, ponieważ tytuł trafi wyłącznie na PC. Jak Wam się wydaje, będzie hit? Jeżeli przeoczyliście informację o naborze, zapisy nadal trwają.

Źródło: Bethesda Softworks

 
Dawid Sych

Od dziecka zapalony pecetowiec, a od niedawna konsolowy neofita. Kocha rozbudowane gry role-playing z masą statystyk i dziesiątkami okienek, najlepiej izometryczne i w klimacie science-fiction lub post-apo. Alergicznie reaguje na wszelkiej maści sandboksy oraz gry sportowe. Wielbiciel literatury klasycznej i amator dobrych seriali.

Zostaw komentarz