Nowy iPhone bez większych zmian

0

Kolejny rok bez rewolucji.

Zaprezentowany na marcowej konferencji Apple iPhone SE nie przyniósł wyczekiwanej rewolucji. Wygląda na to, że nie przyniesie jej też przyszłoroczny model. Źródła dziennika Wall Street Journal donoszą, że iPhone 7 nie będzie różnił się bardzo od iPhone’a 6s.

Jeżeli wierzyć plotkom, kolejny iPhone będzie wyraźnie smuklejszy od poprzedników, ponieważ Apple chce ponoć pozbyć się wejścia słuchawkowego. Smartfon ma być wyposażony w wyświetlacz OLED z cienkimi ramkami i wbudowanym czytnikiem linii papilarnych Touch ID. Bez przycisku Home szerokość górnej i dolnej ramki również zostałaby zmniejszona.

Na ile wiarygodne są te doniesienia? Trudno powiedzieć, ponieważ w sieci krąży sporo często sprzecznych ze sobą informacji. Tak jak zwykle, musimy przyjmować je wszystkie z przymrużeniem oka. Prawdę poznamy dopiero wtedy, kiedy Apple oficjalnie zaprezentuje urządzenie.

Źródło: Wall Street Journal


Dawid Sych

Od dziecka zapalony pecetowiec, a od niedawna konsolowy neofita. Kocha rozbudowane gry role-playing z masą statystyk i dziesiątkami okienek, najlepiej izometryczne i w klimacie science-fiction lub post-apo. Alergicznie reaguje na wszelkiej maści sandboksy oraz gry sportowe. Wielbiciel literatury klasycznej i amator dobrych seriali.

Zostaw komentarz