Nowy film ze Sniper Ghost Warrior 3

0

Prawie 25 minut materiału wideo z rozgrywki.

Przy okazji czerwcowych targów E3 warszawskie studio CI Games pokazało krótki materiał wideo ze Sniper Ghost Warrior 3 z komentarzem twórców. Za zamkniętymi drzwiami puszczono drugi film, który został właśnie udostępniony w sieci.

Nowy materiał wideo trwa prawie 25 minut. Film, który również opatrzony został komentarzem twórców, prezentuje rozgrywkę w Sniper Ghost Warrior 3.

Premiera Sniper Ghost Warrior 3 zaplanowana jest na wiosnę 2016 roku. Trzecia odsłona serii powstaje w oparciu o silnik CryEngine 3. Gra trafi na komputery osobiste oraz konsole Xbox One i PlayStation 4.

Więcej szczegółowych informacji na temat Sniper Ghost Warrior 3 poznamy już wkrótce. Gra zostanie zaprezentowana w trakcie nadchodzących targów Gamescom, które rozpoczną się już 6 sierpnia.

Źródło: CI Games

Dawid Sych

Od dziecka zapalony pecetowiec, a od niedawna konsolowy neofita. Kocha rozbudowane gry role-playing z masą statystyk i dziesiątkami okienek, najlepiej izometryczne i w klimacie science-fiction lub post-apo. Alergicznie reaguje na wszelkiej maści sandboksy oraz gry sportowe. Wielbiciel literatury klasycznej i amator dobrych seriali.

Zostaw komentarz