Nowy Asasyn w wiktoriańskiej Anglii?

0
fot. Kotaku
fot. Kotaku

Nie opadł jeszcze kurz po premierze Assassin’s Creed: Unity, a już pojawiły się przecieki na temat kolejnej części serii.

Serwis Kotaku dotarł do kilku screenów prezentujących kolejną odsłonę popularnej marki. Nowy Asasyn o podtytule Victory ma przenieść nas w czasie do wiktoriańskiej Anglii, a dokładniej Londynu (lata 1837 – 1901). Gra wykorzysta ten sam silnik graficzny, co Unity i będzie rządził się podobnymi zasadami co jego poprzednik.

Z nowości, w wiktoriańskim Londynie będziemy mogli wpaść w szpony hazardu, a w przydrożnych straganach będziemy mogli dokonać szybkiej zmiany stroju, by zgubić pościg. Ma także pojawić się linka do sprawniejszego przemieszczania się po budynkach (prawdopodobnie będzie to rozwinięcie koncepcji haka z Assassin’s Creed: Revelations). Poniżej prezentujemy kilka screenshotów:

fot. Kotaku
fot. Kotaku
fot. Kotaku
fot. Kotaku
fot. Kotaku
fot. Kotaku
fot. Kotaku
fot. Kotaku

Premiera nowej części serii nie została jeszcze ustalona, jednak najpewniej będzie to jesień 2015.

Źródło: Gamezilla, Kotaku

Adam Szymański

Gracz od piątego roku życia, gdy brat pozwalał mu pogrywać na Commodore 64 oraz Amidze. Przez lwią część życia zagorzały pecetowiec, niestroniący jednak od konsol. Miłośnik otwartych światów i rozwiązań społecznościowych w grach wideo. Obecnie zakochany w marce Nintendo.

Zostaw komentarz