Nowoczesna farma

0
fot.: cdp.pl
fot.: cdp.pl

W dniu dzisiejszym na półki sklepowe trafił zaawansowany symulator rolniczy.

Farming Simulator 15 to rozbudowany i kompleksowy symulator od doświadczonego studia GIANTS Software. Bezpośrednio w grze znajdziemy ponad 140 pojazdów oraz narzędzi, w tym sprzęt rolniczy największych światowych marek, takich jak New Holland, Ponsse, Case IH, Deutz-Fahr.

Ponadto, Farming Simulator 15 wprowadza możliwość zarządzania lasami oraz produkcją drewna.

Gospodarstwem można zarządzać wraz z przyjaciółmi w trybie online lub w sieci lokalnej (współpraca w grupie nawet 16 osób). Dostępne są również modyfikacje pojazdów i sprzętu przygotowane przez graczy z całego świata, co gwarantuje setki godzin dodatkowej rozgrywki.
Farming Simulator 15 daje także możliwość zarządzania gospodarstwem za pomocą nowej infrastruktury w dwóch nowych otwartych światach, w tym w rejonie Europy Północnej.

Gra jest jedynym symulatorem rolniczym, który został objęty patronatem honorowym przez Jego Magnificencję Rektora SGGW, prof. dr. hab. Alojzego Szymańskiego.

Patronat medialny nad grą objął serwis agrofoto.pl.

Źródło: mat. prasowe


Fan nowinek technologicznych, rocznikowo równolatek Terminatora. Wychowany na C64 zwolennik cRPG oraz survival horrorów, sympatyzujący z konsolowcami.

Zostaw komentarz