Nowe tryby w World of Tanks

0
fot. wargaming.net
fot. wargaming.net

Aktualizacja wprowadza zmiany w trybie Twierdz, modyfikuje walki drużynowe oraz dodaje nową mapę Stalingrad bazującą na historycznych wydarzeniach z 1942 roku.

Bitwy drużynowe przechodzą metamorfozę mającą na celu wyeliminowanie chowanie się po krzakach i wynikające z tego niekończące się remisy. Gracze będą mogli grać czołgami z poziomów 6-8, co sprawi, że rozgrywka stanie się bardziej dynamiczna oraz emocjonująca.

Każda z drużyn będzie miała zróżnicowane zadania do wykonania. Celem strony atakującej stanie się zdobycie jednej z dwóch baz przeciwnika, a broniąca ma to uniemożliwić lub zniszczyć wszystkie jednostki wroga.

“Wraz z trybem Twierdza chcemy stworzyć spójny ekosystem dla klanów w World of Tanks,” powiedział Anton Pankov, Executive Publishing Producer w Wargaming. “Kontynuujemy rozszerzanie trybu Twierdza od aktualizacji 9.2, mamy w planach jego regularną rozbudowę bazując w pełni na komentarzach i opiniach graczy.”

W trybie Twierdzy, baza oraz struktury, które produkują zasoby rezerw dla klanów zostały rozszerzone aż do poziomu 10. Klanowicze mogą od teraz wyszukiwać i atakować twierdze przeciwnika, a każda z drużyn zyskuje możliwość określenia dogodnego terminu, obrony.


Źródło: mat. prasowe

Fan nowinek technologicznych, rocznikowo równolatek Terminatora. Wychowany na C64 zwolennik cRPG oraz survival horrorów, sympatyzujący z konsolowcami.

Zostaw komentarz