Nowe materiały z Firewatch

0

Cztery powody, dla których warto zainteresować się grą studia Sampo Santo.

Z ostatniej wypowiedzi Nelsa Andersona, programisty pracującego przy grze, dowiedzieliśmy się, że ukończenie głównego wątku fabularnego powinno zająć około pięć-sześć godzin. Nie jest to szczególnie dużo, ale producent z pewnością postara się żeby ten czas był jak najlepiej wykorzystany. Świadczyć mogą o tym urokliwe materiały filmowe, które trafiły do Sieci.

Campo Santo podzieliło się aż czterema (niestety bardzo krótkimi) klipami pokazującymi głównego bohatera w akcji oraz prezentującymi piękny krajobraz podkreślany przez oryginalną oprawę graficzną.

Premiera gry zaplanowana została na 9 lutego bieżącego roku. Produkcja tworzona jest z myślą o komputerach osobistych oraz konsoli PlayStation 4. W europie tytuł dostępny będzie za niecałe dwadzieścia euro, czyli około dziewięćdziesiąt złotych.

Źródło: Dualshockers

Łukasz Morawski

Prawdopodobnie urodził się z padem w ręku i kawałkiem pizzy w ustach. Miłośnik wszystkiego co jest związane z kulturą popularną i nowymi technologiami. Gra w gry, ogląda filmy, czyta książki i komiksy. Jedno jest pewne - nie ma czasu na nudę.

Zostaw komentarz