Nowe konsolowe karaoke Now Sing już w sprzedaży

0

Wydawnictwo Techland zaprasza na najbardziej szaloną mikołajkową imprezę karaoke.

Now Sing to zestaw 30 przebojów od sław światowej muzyki. Na płycie znajdą się kawałki takich autorów takich jak Calvin Harris, Mark Ronson feat. Bruno Mars, Meghan Trainor, Ariana Grande feat. Iggy Azalea czy John Legend, Maroon 5, LMFAO i wielu innych. Wszystkie hity występuję też w wersjach instrumentalnych i mają oryginalne teledyski. Gra posiada szereg opcji pozwalających na zabawę ze znajomymi.

Now Sing idealnie się sprawdza podczas wszelkich spotkań ze znajomymi. To wciągająca i relaksująca zabawa, a zarazem możliwość sprawdzenia swoich umiejętności wokalnych. Nasze najnowsze karaoke to też dobra zabawa dla całej rodziny i trafiony pomysł na prezent mikołajkowy dla najbliższych – komentuje Anna Łada-Grodzicka, Senior PR Manager w Wydawnictwie Techland.

Now Sing wyróżnia się niespotykaną dotąd możliwością dostosowania rozgrywki do preferencji śpiewających. Gracze mogą śpiewać solo bądź w duecie, również posiadając jeden mikrofon i przekazując go sobie. Dla początkujących przewidziano klasyczny tryb z wyświetlanymi na ekranie napisami, a dla ekspertów – bez tekstu i wskazówek. Now Sing to również możliwość towarzyskiej rywalizacji – „starcia” wygrywa osoba, która pierwsza „wyśpiewa” określoną ilość punktów lub jako ostatnia straci energię, odbieraną za fałszowanie. Różnorodność Now Sing sprosta nawet najbardziej wymagającym fanom karaoke, a podłączając do gry 4 mikrofony jednocześnie może bawić się nią aż 8 osób.

Now Sing dostępne jest od 18 listopada wyłącznie na konsolach nowej generacji – PlayStation 4 oraz Xbox One. Zestaw z jednym mikrofonem wyceniono na 149,90 zł, z dwoma mikrofonami – 199,90 zł.

Źródło: Techland Wydawnictwo [materiały prasowe]


Ekspert Ceneo jest portalem skupiającym się na grach i nowych technologiach. Piszemy o ciekawych wydarzeniach na szeroko rozumianym rynku IT. Portal aktualizujemy codziennie, dostarczając najświeższych informacji. Znajdziecie u nas wiadomości, testy oraz recenzje elektroniki użytkowej.

Zostaw komentarz