Nowe informacje odnośnie fabularnego DLC do GTA V

8

Czyżby kolejny niekontrolowany przeciek?

Zagraniczny portal Fraghero.com kontynuuje dobra passę. Ostatnio pisaliśmy, że udało im się zrobić screenshota wypowiedzi Ryana Alosio, który przypadkowo wygadał się na temat prac nad piątą odsłoną Fallouta. Teraz pracownicy redakcji zdobyli zdjęcie dotyczące rozszerzeniu do Grand Theft Auto V.

Maylay Mayleeno, odgrywający rolę CJ’a w GTA: San Andreas, umieścił na Instagramie fotografię, na której pozował z innym aktorem, odpowiedzialnym ostatnio za podkładanie głosu Franklinowi w piątej odsłonie serii. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie opis zdjęcia prezentujący się następująco: „#CJ #Franklin #GTA DLC? Shh!

za: fraghero.com
za: fraghero.com

Społeczność graczy szybko zareagowała na ten wpis, który w błyskawicznym tempie zniknął z portalu społecznościowego. Nie oznacza to od razu zapowiedzi fabularnego rozszerzenia do GTA V, jednakże jest coś na rzeczy. Gdyby to był zwykły żart, Mayleeno prawdopodobnie próbowałby się jakoś z niego wytłumaczyć. W rzeczywistości, usunięcie fotografii mogło być spowodowane ingerencją Rockstar Games, nie przygotowanego jeszcze do oficjalnej zapowiedzi.

Źródło: Fraghero

 
Łukasz Morawski

Prawdopodobnie urodził się z padem w ręku i kawałkiem pizzy w ustach. Miłośnik wszystkiego co jest związane z kulturą popularną i nowymi technologiami. Gra w gry, ogląda filmy, czyta książki i komiksy. Jedno jest pewne - nie ma czasu na nudę.

Dyskusja8 komentarzy

 1. Ej geniusze czytajcie między wierszami, jeśli wiecie co to znaczy. Czy to jest ważne czy cj jest wstawiony tak czy inaczej w to zdjęcie? Chodzi o to że ma się pojawić w dlc

 2. Wszystko fajnie, tylko że w tekście jest błąd : Maylay nie podkładał głosu Franklina, tylko CJ’a. A ich wspólne zdjęcie to nic dziwnego – Fonteno i Maylay są kuzynami.

  • Łukasz Morawski
   Łukasz Morawski

   Masz rację, Pedro. Maylay wcielał się w CJ’a, natomiast wirtualnym Franklinem był Shawn Fonteno. Dzięki za zwrócenie uwagi, już poprawione :)

 3. Znając życie jak takie coś wyjdzie to tylko na PS4 xbox one i na PC, a na PS3 i xbox360 nic ;-;

Zostaw komentarz