Nowa wersja X1 w drodze

0

Microsoft nosi się z zamiarem wprowadzenia na rynek nowej wersji konsoli.

Serwis Amazon przypadkiem zamieścił w ofercie nową wersję Xboksa One. Tym, co różni ją od obecnej, jest dysk o pojemności 1 terabajta. Konsola ma być sprzedawana z nowym kontrolerem i grą Halo: The Master Chief Collection.

Poza tym na stronie internetowej sklepu pojawiła się też informacja mówiąca, że konsola trafi do sprzedaży 15 czerwca, a jej cena wynosiła będzie 400 dolarów. Producent nie potwierdził tych doniesień. Zważywszy jednak na fakt, że ich źródłem jest Amazon, można założyć, że są one wiarygodne.

Nowa wersja konsoli zostanie pokazana najprawdopodobniej podczas zbliżających się wielkimi krokami targów E3, podczas których zobaczymy też zapewne nową wersję kontrolera. Kilka dni temu w Internecie pojawiła się informacja, że Sony szykuje analogiczną wersję konsoli PlayStation 4.

Źródło: Amazon

Dawid Sych

Od dziecka zapalony pecetowiec, a od niedawna konsolowy neofita. Kocha rozbudowane gry role-playing z masą statystyk i dziesiątkami okienek, najlepiej izometryczne i w klimacie science-fiction lub post-apo. Alergicznie reaguje na wszelkiej maści sandboksy oraz gry sportowe. Wielbiciel literatury klasycznej i amator dobrych seriali.

Zostaw komentarz