Nowa oferta PlayStation Plus pozwoli poczuć się jak Mel Gibson

0

Spojler – ma to związek z postapokaliptycznym światem i samochodami.

Posiadacze subskrypcji PlayStation Plus – możecie się już szykować na nowy pakiet gier do pobrania za darmo. W dniu dzisiejszym Sony ogłosiło ofertę na następny miesiąc. I trzeba przyznać, że oferta na kwiecień prezentuje się całkiem nieźle.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ: Games with Gold vs PlayStation Plus – marzec 2018

Na pierwszy ogień pójdzie z pewnością Mad Max, bo to oczywiście ten tytuł promuję całą ofertę. I nie bez powodu – produkcja Avalanche, oparta na kultowym dziele George’a Millera, zadebiutowała niecałe 3 lata temu i zebrała całkiem przyzwoite noty, o czym świadczyć może średnia z Metacritic na poziomie 73 (u nas Dawid ocenił grę na podobnie). Drugą grą na PS4 jest TrackMania Turbo – arcade’owa wyścigówka, oferująca sporo opcji dla osób lubiących pograć ze znajomymi lub pobawić się w edytorze tras. Zresztą, więcej przeczytacie w recenzji Łukasza, który ze swojej przygody z grą był całkiem zadowolony. Oto cały skład Plusa na kwiecień:

  • Mad Max (PS4)
  • TrackMania Turbo (PS4)
  • In Space We Brawl (PS3)
  • Toy Home (PS3)
  • 99 Vidas (PSVita)
  • Q*Bert Rebooted (PSVita, PS3, PS4)

Oferta stanie się dostępna 3 kwietnia. Tego samego dnia zdjęta zostanie ta zaserwowana na marzec, więc jeżeli jeszcze nie zaklepaliście Bloodborne’a lub Ratcheta & Clanka, to musicie się spieszyć.

Źródło: PlayStation Blog

 

Gracz od 12 roku życia. Częściej z padem, rzadziej z myszką. Bliżej mu do niebieskiego, niż do zielonego. Zakochany w pudełkowych wersjach gier. Kolekcjoner steelbooków. W wolnych chwilach - kinoman.

Zostaw komentarz