Niezapomniana noc

0

Światło dzienne ujrzał kolejny filmowy zwiastun gry Wiedźmin 3: Dziki Gon.

Wczoraj do sieci trafiła krótka zajawka nowego filmowego zwiastuna gry Wiedźmin 3: Dziki Gon. Zgodnie z obietnicą zespołu CD Projekt RED, dziś opublikowana została całość. Rozsiądźcie się wygodnie w fotelach i na kanapach. Zapraszamy na film:

Na zwiastunie widzimy Geralta walczącego ze stworem ukrywającym się pod postacią rudowłosej, młodej kobiety. Stwór przyciśnięty do muru ujawnia prawdziwe oblicze. Walka jest długa i zacięta, ale Wiedźminowi w końcu udaje się pokonać groźnego przeciwnika.

Do tej pory ukazały się trzy filmowe zwiastuny, promujące grę Wiedźmin 3: Dziki Gon. Oto one:

Killing Monsters

Zwiastun otwierający grę

Reklama telewizyjna

„Niezapomniana noc” to zapewne ostatni filmowy zwiastun, który zobaczymy przed premierą. Wiedźmin 3: Dziki Gon zadebiutuje 19 maja, czyli już w najbliższy wtorek. Gra zawita na komputery osobiste oraz konsole Xbox One i PlayStation 4.

Źródło: YouTube

Dawid Sych

Od dziecka zapalony pecetowiec, a od niedawna konsolowy neofita. Kocha rozbudowane gry role-playing z masą statystyk i dziesiątkami okienek, najlepiej izometryczne i w klimacie science-fiction lub post-apo. Alergicznie reaguje na wszelkiej maści sandboksy oraz gry sportowe. Wielbiciel literatury klasycznej i amator dobrych seriali.

Zostaw komentarz