Nietypowa kampania w World of Warships

0

Wargaming namawia graczy do połączenia sił w celu odblokowania wyjątkowego okrętu.

„Projekt R” to kampania przygotowana przez producenta, zachęcająca społeczność do zwielokrotnienia swojego zaangażowania podczas rozgrywki. Wysiłek użytkowników zaowocuje odblokowaniem japońskiego niszczyciela Kamikaze pokrytego unikatowym malowaniem. Żeby do tego doszło, wszystkie osoby wykonujące misje w World of Warships muszą zdobyć łącznie dziesięć milionów pereł.WoWS_Render_Project_R_Kamikaze

Każdy z graczy zasilał będzie zarówno własne konto, jak i konto całej społeczności. Wargaming wyznaczyło kilka poziomów ilości zdobytych pereł, które będą przekładały się na bonusy dostarczane indywidualnym użytkownikom (konta premium, kamuflaże, dodatkowe kredyty, itp.). Gdy główny cel zostanie zrealizowany, dwa tysiące okrętów trafi całkowicie za darmo do losowo wybranych osób. Jedynym warunkiem wzięcia udziału w loterii jest zdobycie ponad stu pięćdziesięciu pereł.

„Projekt R” rozpoczął się dzisiaj i potrwa przez najbliższe sześć tygodni. Więcej informacji o kampanii znajdziecie na oficjalnej stronie World of Warships. Jeśli nie mieliście dotychczas styczności z produkcją, koniecznie zajrzycie do przygotowanej przez nas recenzji.

Źródło: mat. prasowe

Łukasz Morawski

Prawdopodobnie urodził się z padem w ręku i kawałkiem pizzy w ustach. Miłośnik wszystkiego co jest związane z kulturą popularną i nowymi technologiami. Gra w gry, ogląda filmy, czyta książki i komiksy. Jedno jest pewne - nie ma czasu na nudę.

Zostaw komentarz