Niepokojący teaser Outlast II

0

Twórcy gry wiedzą jak zbudować odpowiedni nastrój.

Pierwsza odsłona Outlast była bardzo grywalnym horrorem, nastawionym na klimatyczną eksplorację i uczucie zaszczucia przez agresywnych oponentów. O kontynuacji nie wiadomo zbyt wiele, ale pewne jest, że studio Red Barrels ma w planach stworzenie czegoś, co powinno przypaść graczom do gustu. Przedstawiciel firmy, wypowiedział się swego czasu na temat procesu produkcji, która idzie znacznie spokojniej, niż w przypadku „jedynki”.

Producent drugiej odsłony opublikował w Internecie przyprawiający o gęsią skórkę materiał. Widzimy w nim odwrócony krzyż oraz słyszymy wypowiedź mężczyzny przekazującego jakąś wiadomość w niezrozumiałym języku.

Okazało się, że materiał został puszczony od końca, a tajemniczy głos miał do przekazania ważny komunikat. Oprócz najróżniejszych odniesień do motywów opętania i egzorcyzmów, z filmu można wywnioskować, kiedy otrzymamy większą ilość informacji dotycząca Outlast II.

Zdanie „Czwartego miesiąca i dwudziestego drugiego dnia, szesnastego roku, trzeciego milenium” odnosi się do imprezy PAX East, która rozpocznie się 22 kwietnia 2016 r. Wszystko wskazuje na to, że właśnie wtedy Red Barrels może ujawnić nowe szczegóły.

Źródło: OnlySP

 
Łukasz Morawski

Prawdopodobnie urodził się z padem w ręku i kawałkiem pizzy w ustach. Miłośnik wszystkiego co jest związane z kulturą popularną i nowymi technologiami. Gra w gry, ogląda filmy, czyta książki i komiksy. Jedno jest pewne - nie ma czasu na nudę.

Zostaw komentarz