Netflix ogłosił producenta Wiedźmina!

1

Znamy kolejne informacje na temat serialu.

Netlfix ogłosił, że showrunnerem Wiedźmina na podstawie powieści Andrzeja Sapkowskiego będzie Lauren Schmidt Hissrich. Jeżeli nie kojarzycie tego nazwiska, to podpowiem wam, że była ona scenarzystką i producentem wykonawczym przy serialach, takich jak The Defenders, Daredevil, Power oraz Prezydencki poker. W gronie producentów znajdą się również Sean Daniel, Jason Brown, Jarosław Sawko z Platige Image i Tomasz Bagiński, który wyreżyseruje przynajmniej jeden odcinek serialu.

Serialowy Wiedźmin został zapowiedziany przez platformę Netflix w maju bieżącego roku. Pod koniec tegoż miesiąca światło dzienne ujrzał zarys fabuły widowiska. Na razie nie wiadomo, jaki aktor wcieli się w tytułową rolę, ale po zatrudnieniu producenta wykonawczego kolejnymi krokami będą scenariusz i castingi. Z niecierpliwością czekamy więc na nowe wieści z obozu Netfliksa.

Źródło: Netflix

 
Dawid Sych

Od dziecka zapalony pecetowiec, a od niedawna konsolowy neofita. Kocha rozbudowane gry role-playing z masą statystyk i dziesiątkami okienek, najlepiej izometryczne i w klimacie science-fiction lub post-apo. Alergicznie reaguje na wszelkiej maści sandboksy oraz gry sportowe. Wielbiciel literatury klasycznej i amator dobrych seriali.

Dyskusja1 komentarz

Zostaw komentarz