Naughty Dog organizuje konkurs!

0

Umiejętności fotograficzne są mile widziane.

Uncharted: Zaginione Dziedzictwo zadebiutowało równo rok temu. Twórcy gry, studio Naughty Dog, znalazło więc świetną okazję do świętowania. I do wspólnej celebracji zaproszeni zostali też gracze, dla których zorganizowany został ciekawy konkurs.

Zasady są proste – trzeba odpalić grę i za pomocą trybu fotograficznego uchwycić jakiś ciekawy moment. Zrobione zdjęcie trzeba następnie wrzucić na Twittera na profil Naughty Dog, z dopiskiem #UTLLPhotoModeContest. Następnie pozostaje już tylko czekać do 3 października, kiedy to wyłoniony zostanie zwycięzca. Główną nagrodą jest natomiast ogromny plakat, przedstawiający Chloe i Nadine, na którym znajdą się podpisy wszystkich osób, które pracowały nad Zaginionym Dziedzictwem.

Uncharted: Zaginione Dziedzictwo miało swoją premierę 22 sierpnia 2017 i zebrało naprawdę niezłe oceny. U nas rozszerzenie recenzował Łukasz i również wypowiedział się na jego temat w ciepłych słowach.

Źródło: Dualshockers


Gracz od 12 roku życia. Częściej z padem, rzadziej z myszką. Bliżej mu do niebieskiego, niż do zielonego. Zakochany w pudełkowych wersjach gier. Kolekcjoner steelbooków. W wolnych chwilach - kinoman.

Zostaw komentarz