Największe rozczarowania (dotychczas) ósmej generacji konsol

3

Najlepsze z najlepszych.

  NASTĘPNA 

Domyślam się, że po tym tekście spłynie na mnie fala hejtu, jak na polską reprezentację po mundialu, dlatego krótkie wyjaśnienie – w zestawieniu nie zebrałem najgorszych gier, a jedynie największe rozczarowania. A jak wiadomo, rozczarowanie nie zawsze oznacza, że mamy do czynienia z fatalnym tytułem. Często po prostu, efekt końcowy rozmywa się z wizją twórców, bądź produkcja zalicza tendencję spadkową względem poprzednich odsłon serii.

NO MAN’S SKY

Co do tego tytułu, chyba nie ma żadnych wątpliwości. No Man’s Sky było jedną z większych ściem tej generacji konsol. W zapowiedziach tytuł jawił się jako coś niesamowitego, oferującego fantastyczną, kosmiczną przygodę, tętniące życiem światy i grafikę na mistrzowskim poziomie. To co trafiło do sprzedaży było kpiną z graczy – produkcja praktycznie w niczym nie przypominała gry ze zwiastunów. Hello Games poleciało sobie w kulki, okłamując cały świat, jakoby ich sandbox był czymś wyjątkowym. W sumie był… wyjątkową kupą. Grę potem próbowano odratować, co po części się udało, jednakże niesmak i tak pozostał.

  NASTĘPNA 

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Łukasz Morawski

Prawdopodobnie urodził się z padem w ręku i kawałkiem pizzy w ustach. Miłośnik wszystkiego co jest związane z kulturą popularną i nowymi technologiami. Gra w gry, ogląda filmy, czyta książki i komiksy. Jedno jest pewne - nie ma czasu na nudę.

Dyskusja3 komentarze

  1. No to fajnie. Myślałem że to jest ogóla relacja trendów w branży a nie widzimisię autora. Nie ma to jak podać za jedną z największych rozczarowań generacji ,która trwała kilka lat i wyszło wiele gier nie robiących nic dobrze, gre z klasy B w cenie klasy B od studia robiącego od kilku lat gry klasy B zarzucając, że poziomem nie dorównuje grom AAA. Brawo, reszty może lepiej czytać nie będę bo się bardziej jeszcze zdenerwuje. Szczególnie że Elex nie ma w cale złych recenzji, na steam „w większości pozytywne”, a na gol 7,2 (pc) 8,4 (xbo) 8,5 (ps4)

  2. Battlefront 1 i Mass Effect: andromeda nie były aż takimi rozczarowaniami. Obydwie były dobrymi grami. Poza tym pierwszy Battlefront w porównaniu do drugiego jest zdecydowanie lepszy. Battlefront II rozczarował mnie bardziej niż jakakolwiek inna gra na tej liście.

Zostaw komentarz