Najnowszy Need for Speed za darmo

0

Ale tylko na kilka godzin.

Ostatnia odsłona serii Need for Speed była całkiem ciekawym kąskiem dla miłośników nielegalnych wyścigów. Produkcja Electronic Arts początkowo zadebiutowała na konsolach, a dopiero później w ulepszonej wersji trafiła na komputery osobiste.

Jeśli nie mieliście dotychczas okazji przetestowania gry, teraz nadarza się ku temu idealna okazja. Electronic Arts poinformowało, że każdy zarejestrowany użytkownik oprogramowania Origin, może skorzystać z dziesięciogodzinnego triala Need for Speed. Wystarczy wejść na oficjalną stronę programu i dodać grę do swojej biblioteki.

Darmowa wersja nie została w żaden sposób okrojona. Znajdziemy w niej wszystkie elementy występujące w pełnej wersji gry. Oznacza to, że jeśli ktoś się dobrze postara, to może zdążyć ukończyć główny wątek fabularny. Warto również zaznaczyć, że wyznaczony przez producenta czas odlicza wyłącznie rzeczywistą rozgrywkę.

Need for Speed w wersji na komputery osobiste zadebiutował w Polsce 15 marca 2016 roku. Zachęcam do zapoznania się z recenzją gry opartej o edycję na PlayStation 4.

Źródło: Origin

 
Łukasz Morawski

Prawdopodobnie urodził się z padem w ręku i kawałkiem pizzy w ustach. Miłośnik wszystkiego co jest związane z kulturą popularną i nowymi technologiami. Gra w gry, ogląda filmy, czyta książki i komiksy. Jedno jest pewne - nie ma czasu na nudę.

Zostaw komentarz