Najlepsze zestawy i akcesoria Xbox One pod choinkę

0

ZESTAW XBOX ONE S MINECRAFT FAVORITES (500GB)

Zestaw Xbox One S Minecraft Favorites (500GB)
Zestaw Xbox One S Minecraft Favorites (500GB)

Minecraft jaki jest każdy widzi. Zestaw został stworzony z myślą o fanach kultowej gry Markusa Perssona i studia Mojang AB. W pudełku, poza konsolą Xbox One S o pojemności 500 GB i kontrolerem bezprzewodowym, znajdziecie pakiet Minecraft: Xbox One Edition Favorites, Pakiet dla budowniczych i wersję beta Minecraft: Windows 10 Edition. Trudno wyobrazić sobie lepszy prezent na święta.

Sugerowana cena detaliczna: 1399 zł
Aktualnie najniższa cena na Ceneo.pl: 1359 zł

BEZPRZEWODOWY KONTROLER XBOX ONE S

Kontroler Xbox One S, Microsoft
Kontroler Xbox One S, Microsoft

Bezprzewodowy kontroler zaprezentowany razem z konsolą Xbox One S posiada uchwyty pokryte fakturą, usprawnione drążki i pad kierunkowy oraz dwukrotnie większy zasięg od poprzedników. W efekcie oferuje znacznie większą wygodę i lepszą kontrolę. Urządzenie jest kompatybilne z zestawem Xbox One Play and Charge, z zestawem słuchawkowym do konsoli Xbox One i słuchawkami stereo do konsoli Xbox One.

Sugerowana cena detaliczna: 239 zł
Aktualnie najniższa cena na Ceneo.pl: 209,99 zł

PODSTAWKA DO PIONOWEGO USTAWIENIA KONSOLI XBOX ONE S

Podstawka do pionowego ustawienia konsoli Xbox One S, Microsoft
Podstawka do pionowego ustawienia konsoli Xbox One S, Microsoft

Wśród zarzutów pod adresem oryginalnej konsoli Xbox One był brak możliwości ustawienia jej w pozycji pionowej, tak jak miało to miejsce w przypadku poprzedniczki. Na szczęście, Xbox One S oferuje takie rozwiązanie. Służy temu specjalna podstawka, która nie tylko zapewnia konsoli bezpieczeństwo i stylowy wygląd, ale także pozwala na zmniejszenie zajmowanej przez nią powierzchni.

Sugerowana cena detaliczna: 69 zł
Aktualnie najniższa cena na Ceneo.pl: 74,99 zł

ROCZNY ABONAMENT XBOX LIVE GOLD

Xbox Live Gold, Microsoft
Xbox Live Gold, Microsoft

Zdobywaj punkty gracza i imponujące osiągnięcia, dziel się z przyjaciółmi klipami i zrzutami ekranu z najbardziej popularnych tytułów, stwórz niepowtarzalnego awatara i zawsze bądź na bieżąco! Abonament Xbox Live Gold pozwala nie tylko na zabawę przez sieć ze znajomymi i udział w życiu ogromnej społeczności, ale daje także dostęp do darmowych gier i niezliczonych promocji.

Sugerowana cena detaliczna: 249 zł
Aktualnie najniższa cena na Ceneo.pl: 176,63 zł

 
1 2
Dawid Sych

Od dziecka zapalony pecetowiec, a od niedawna konsolowy neofita. Kocha rozbudowane gry role-playing z masą statystyk i dziesiątkami okienek, najlepiej izometryczne i w klimacie science-fiction lub post-apo. Alergicznie reaguje na wszelkiej maści sandboksy oraz gry sportowe. Wielbiciel literatury klasycznej i amator dobrych seriali.

Zostaw komentarz