Najlepsze zestawy i akcesoria Xbox One pod choinkę

0

Sprezentuj sobie lub bliskiej osobie konsolę na święta!

Święta to doskonała okazja, aby sprezentować sobie lub bliskiej osobie konsolę pod choinkę. Być może pomocą posłuży Wam przygotowane przeze mnie zestawienie, w którym znajdziecie najciekawsze zestawy z konsolą i akcesoria Xbox One. Oprócz sugerowanej ceny detalicznej, znajdziecie w nim też informacje na temat najniższej aktualnie ceny w Ceneo.pl z uwzględnieniem kosztów wysyłki.

ZESTAW XBOX ONE S GEARS OF WAR 4 (1 TB)

Zestaw Xbox One S Gears of War 4 (1 TB), Microsoft
Zestaw Xbox One S Gears of War 4 (1 TB), Microsoft

Szarańcza została pokonana, ale zagrożenie nie przeminęło. Dwadzieścia pięć lat po wydarzeniach z poprzedniej części JD Fenix, syn Marcusa, zmuszony jest pójść w ślady swojego ojca i stanąć do walki z nowym wrogiem. Gears of War 4 nie wprowadza wielu zmian do serii, ale też nikt nie oczekiwał rewolucji. Więcej na temat gry ekipy The Coalition, która zastąpiła Epic Games, znajdziecie w naszej recenzji. W pudełku, poza grą, znajduje się konsola o pojemności 1 TB i bezprzewodowy kontroler.

Sugerowana cena detaliczna: 1599 zł
Aktualnie najniższa cena na Ceneo.pl: 1498 zł

ZESTAW XBOX ONE S FIFA 17 (500 GB/1 TB)

Zestaw Xbox One S FIFA 17 (1 TB), Microsoft
Zestaw Xbox One S FIFA 17 (1 TB), Microsoft

Piłka jest jedna, a bramki są dwie. FIFA 17 to jednak o wiele wiele więcej. Dzięki silnikowi Frostbite 3, który wykorzystują też gry, takie jak Battlefield 1 czy nadchodząca Mass Effect: Andromeda, usprawniona została nie tylko grafika, ale także zachowanie zawodników na boisku. Dodajcie do tego – po raz pierwszy w historii serii – kampanię fabularną. Więcej na temat najnowszej odsłony piłkarskiego cyklu znajdziecie w naszej recenzji. W pudełku, poza grą, znajdują się Pakiety Trzej legendarni gracze na wypożyczenie i Unikatowy zawodnik, konsola o pojemności 500 GB lub 1 TB oraz bezprzewodowy kontroler.

Sugerowana cena detaliczna: 1399 zł (500 GB)1599 zł (1 TB)
Aktualnie najniższa cena w Ceneo.pl: 1348 zł (500 GB) / 1514 zł (1 TB)

ZESTAW XBOX ONE S BATTLEFIELD 1 (500 GB)

Zestaw Xbox One S Battlefield 1 (500 GB), Microsoft
Zestaw Xbox One S Battlefield 1 (500 GB), Microsoft

Nie raz i nie dwa pisałem, że studiu EA DICE należą się słowa uznania za zebranie się na odwagę, pójście pod prąd i przeniesienie serii w czasy I wojny światowej. Chociaż na razie nie wiadomo jeszcze czy sukces BF1 wpłynie na zmianę mody i przywrócenie do łask strzelanek, których akacja toczy się w realiach historycznych, jedno jest pewne – Battlefield 1 to murowany kandydat do tytułu strzelanki roku. Więcej na temat gry znajdziecie w naszej recenzji. W pudełku, poza Battlefieldem 1, znajduje się konsola o pojemności 500 GB i bezprzewodowy kontroler.

Sugerowana cena detaliczna: 1399 zł
Aktualnie najniższa cena na Ceneo.pl: 1345 zł

 

1 2
Dawid Sych

Od dziecka zapalony pecetowiec, a od niedawna konsolowy neofita. Kocha rozbudowane gry role-playing z masą statystyk i dziesiątkami okienek, najlepiej izometryczne i w klimacie science-fiction lub post-apo. Alergicznie reaguje na wszelkiej maści sandboksy oraz gry sportowe. Wielbiciel literatury klasycznej i amator dobrych seriali.

Zostaw komentarz