Najlepsze zestawy i akcesoria PlayStation 4 pod choinkę

0

Święta z PlayStation 4.

Święta to doskonała okazja, aby sprezentować sobie lub bliskiej osobie konsolę pod choinkę. W dokonaniu wyboru powinno pomóc Wam poniższe zestawienie, w którym przygotowałem dla Was najciekawsze zestawy PlayStation 4 oraz oficjalnych akcesoriów wypuszczonych przez Sony. Przy każdym przykładzie znajdziecie ponadto informację o sugerowanej ceny detalicznej oraz o aktualnie najniższej cenie w serwisie Ceneo.pl. Ostrzegam również, że podane poniżej ceny mogą w danej chwili ulec zmianom (promocje, wyprzedaże, darmowa wysyłka, itp.), dlatego należy traktować je głównie poglądowo.

PLAYSTATION 4 PRO (1 TB)

ps4_1

Jakby nie było, PlayStation 4 Pro to na tę chwilę najmocniejsza konsola na rynku, bardzo dobrze współpracująca z telewizorami obsługującymi rozdzielczość 4K oraz funkcję HDR. Dla osób, które posiadają odpowiedni sprzęt, kupno najnowszego modelu konsoli Sony wydaje się być rozsądnym posunięciem. Co prawda na razie nie ma zestawu PS4 Pro z żadną grą, ale, moim zdaniem, i tak warto zainteresować się tym egzemplarzem. Więcej o urządzeniu przeczytacie w naszym teście.

Sugerowana cena detaliczna: 1799,00 zł
Aktualnie najniższa cena na Ceneo.pl: 1521,63 zł

ZESTAW: PLAYSTATION 4 SLIM (1 TB), DRIVECLUB, UNCHARTED 4, RATCHET & CLANK

ps4_3

Prawdopodobnie najlepszy zestaw obecnie sprzedawany przez Sony. W zestawie z konsolą PlayStation 4 Slim (dysk twardy 1TB) otrzymujemy trzy świetne tytuły ekskluzywne, przy których żaden fan marki PlayStation nie powinien przejść obojętnie. DriveClub to bardzo dobra gra wyścigowa, oferująca setki samochodów, dziesiątki tras oraz przepiękną oprawę wizualną. Uncharted 4 to z kolei flagowy tytuł, będący kontynuacją gier z poprzedniej generacji konsol (wszystkie trzy części dostępne są również na PS4 w formie remasterów). Natomiast Ratchet & Clank to udany remake platformówki z konsoli PlayStation 2. Więcej o grach przeczytacie w naszych recenzjach: DriveClub, Uncharted 4, Ratchet & Clank.

Sugerowana cena detaliczna: 1599 zł
Aktualnie najniższa cena na Ceneo.pl: 1529 zł

ZESTAW: PLAYSTATION 4 SLIM (1TB), DODATKOWY DUALSHOCK 4

ps4_4

Ten zestaw jest rewelacyjnym rozwiązaniem dla osób, które uwielbiają wspólne granie z innym graczem przed jednym telewizorem. Co prawda, tytułów oferujących lokalną kooperację jest coraz mniej, ale nadal można liczyć na wszelakie gry sportowe. Rywalizowanie w FIFA 17 lub NBA 2K17 smakuje o wiele lepiej, gdy widzimy oponenta, aniżeli gramy z nim w Sieci. Drugi kontroler bywa przydatny, dlatego warto mieć go w zapasie. Zwłaszcza, że oddzielne kupno DualShocka 4 niekiedy bywa kosztowne (w zależności od wyglądu obudowy).

Sugerowana cena detaliczna: 1549,00 zł
Aktualnie najniższa cena na Ceneo.pl: 1549,00 zł

ZESTAW: PLAYSTATION 4 SLIM (1B), CALL OF DUTY: INFINITE WARFARE, COD: MODERN WARFARE REMASTERED

ps4_5

Sony przygotowało nie lada gratkę dla miłośników serii Call of Duty. Wraz z konsolą PlayStation 4 Slim (dysk twardy 1TB), otrzymujemy dwie najnowsze odsłony strzelankowego cyklu Activision. Infinite Warfare moim zdaniem zawiódł oczekiwania pod względem gameplay’owym, ale świetnie poradził sobie z przedstawieniem futurystycznego konfliktu. Z kolei zremasterowana wersja Modern Warfare to prawdziwa perełka, dzięki której najlepsza odsłona Call of Duty jest teraz jeszcze lepsza. Więcej o grach przeczytacie w naszych recenzjach: CoD: Infinite Warfare, CoD: Modern Warfare Remastered

Sugerowana cena detaliczna: 1549,00 zł
Aktualnie najniższa cena na Ceneo.pl: 1473,90 zł

 
1 2
Łukasz Morawski

Prawdopodobnie urodził się z padem w ręku i kawałkiem pizzy w ustach. Miłośnik wszystkiego co jest związane z kulturą popularną i nowymi technologiami. Gra w gry, ogląda filmy, czyta książki i komiksy. Jedno jest pewne - nie ma czasu na nudę.

Zostaw komentarz