Najlepsze świąteczne promocje dla graczy

0

#UPLAY

Ubisoft w ostatnich tygodniach zyskuje wśród graczy uznanie, co jest oczywiście wynikiem udostępnienia za darmo takich tytułów jak Watch Dogs czy Assassin’s Creed: Black Flag. Nie wszystko jednak jest bezpłatne, ale na szczęście z pomocą przychodzą obniżki cen, które w przypadku sklepu uPlay będą trwały do początku stycznia następnego roku.

GRY WIDEO:

#BATTLE.NET

Świątecznemu szaleństwu uległ również amerykański Blizzard, który przygotował nie lada oferty związane ze swoimi tytułami. Promocje kończą się w różnych okresach czasu, dlatego warto wejść na oficjalną stronę sklepu i sprawdzić dokładnie, kiedy wygasa promocja na tytuł, który chcemy nabyć. Przykładowo, Overwatch w niższej cenie dostępny będzie do 2 stycznia przyszłego roku, natomiast promocja na StarCraft II potrwa sześć dni dłużej.

GRY WIDEO:

1 2 3 4
Łukasz Morawski

Prawdopodobnie urodził się z padem w ręku i kawałkiem pizzy w ustach. Miłośnik wszystkiego co jest związane z kulturą popularną i nowymi technologiami. Gra w gry, ogląda filmy, czyta książki i komiksy. Jedno jest pewne - nie ma czasu na nudę.

Zostaw komentarz