Najlepsze świąteczne promocje dla graczy

0

#GOG

Odkąd GOG.com oficjalnie wystartował ze swoją działalnością na rodzimym rynku, nieustannie jesteśmy zalewani interesującymi obniżkami cen, za które możemy zapłacić polską walutą. Nie inaczej jest w przypadku świątecznych promocji, które rozpoczęły się od darmowego Oxenfree. Wyprzedaż Zimowa obowiązywać będzie do 26 grudnia do godziny 23:59.

GRY WIDEO:

  • Elex – 33% (127,49 zł)
  • Cuphead – 15% (61,19 zł)
  • This War of Mine – 80% (11,99 zł)
  • Batman: The Telltale Series – 70% (23,99 zł)
  • Painkiller: Black Edition – 75% (7,49 zł)

#XBOX

Microsoft nie został dłużny konkurencji, obejmując promocyjnymi cenami prawie pięćset tytułów znajdujących się w Xbox Marketplace. Z wyprzedaży mogą korzystać wszyscy użytkownicy konsoli, jednakże posiadacze konta Gold otrzymają dodatkowe zniżki (niekiedy nawet o 10% większe) na wybrane tytuły. Dodatkowo, pojawiła się ciekawa propozycja najnowszej konsoli Xbox One X z interesującą grą w bonusie. Oferta obowiązuje do 31 grudnia bieżącego roku.

GRY WIDEO:

SPRZĘT:

 
1 2 3 4
Łukasz Morawski

Prawdopodobnie urodził się z padem w ręku i kawałkiem pizzy w ustach. Miłośnik wszystkiego co jest związane z kulturą popularną i nowymi technologiami. Gra w gry, ogląda filmy, czyta książki i komiksy. Jedno jest pewne - nie ma czasu na nudę.

Zostaw komentarz