Najlepsze świąteczne promocje dla graczy

0

#ORIGIN

Electronic Arts w ostatnich tygodniach mocno podpadło graczom, dlatego świąteczne promocje mogą trochę pomóc w udobruchaniu rozjuszonych graczy. Dzięki aferom związanym z kilkoma tytułami, otrzymaliśmy na nie naprawdę atrakcyjne promocje. Mowa oczywiście o Battlefront II i nowej odsłonie Need for Speed. Oferta wygasa 12 stycznia przyszłego roku o godzinie 10:00 czasu pacyficznego (PST).

GRY WIDEO:

#PLAYSTATION

Sony w tym roku wystartowało ze świątecznymi promocjami już od początku grudnia, przeceniając co kilka dni jeden duży tytuł w ramach akcji „12 okazji na Boże Narodzenie”. Ponadto, ruszyła Styczniowa wyprzedaż obejmująca całą masę rewelacyjnych tytułów w bardzo atrakcyjnych cenach. Posiadacze subskrypcji PlayStation Plus standardowo mogą liczyć na większe obniżki. Oferta potrwa do 19 stycznia następnego roku.

GRY WIDEO:

SPRZĘT:

 
1 2 3 4
Łukasz Morawski

Prawdopodobnie urodził się z padem w ręku i kawałkiem pizzy w ustach. Miłośnik wszystkiego co jest związane z kulturą popularną i nowymi technologiami. Gra w gry, ogląda filmy, czyta książki i komiksy. Jedno jest pewne - nie ma czasu na nudę.

Zostaw komentarz