Najlepsze świąteczne promocje dla graczy

0

Mikołaj ma pełne ręce roboty.

Boże Narodzenie to nie tylko okres zadumy, wyciszenia i rodzinnych spotkań, ale również idealny moment na kupno gier, które dotychczas były zbyt drogie. Większość dużych sklepów przygotowuje z tej okazji świąteczne promocje, które tylko czekają, aż wyłożymy na nie pieniądze. Poniżej znajdziecie przykłady najciekawszych ofert dla graczy, obowiązujących w najbliższych dniach.

UWAGA: Klikając w nazwy sklepów (oznaczone znakiem #) zostaniecie automatycznie do nich przekierowani. Natomiast pod nazwami gier, kryją się nasze autorskie recenzje, które pomogą wam zdecydować, czy warto wydać pieniądze na konkretny tytuł.

Na kolejnych stronach znajdziecie oferty do: ORIGIN, PLAYSTATION STORE, GOG, XBOX MARKETPLACEUPLAY i BATTLE.NET.

#STEAM

Użytkownicy pecetów z pewnością z niecierpliwością wyczekują kolejnych wyprzedaży na platformie Steam. W Tym roku Valve również nie zawiodło, przygotowując całą masę świetnych ofert. Różnorodność gier jest ogromna, a z każdym kolejnym dniem polecane są inne pozycje. Promocyjne ceny będą obowiązywać do 4 stycznia następnego roku, do godziny 19:00 czasu polskiego.

GRY WIDEO:

 
1 2 3 4
Łukasz Morawski

Prawdopodobnie urodził się z padem w ręku i kawałkiem pizzy w ustach. Miłośnik wszystkiego co jest związane z kulturą popularną i nowymi technologiami. Gra w gry, ogląda filmy, czyta książki i komiksy. Jedno jest pewne - nie ma czasu na nudę.

Zostaw komentarz