Najlepsze multiplatformowe gry Free to Play

8

Alternatywa dla drogich gier.

  NASTĘPNA 

Ceny nowych gier potrafią być niesamowicie kuriozalne, dlatego nic dziwnego, że gracze na całym świecie szukają tańszych lub darmowych alternatyw. Z pomocą przychodzą gry „free to play”, które w ostatnich latach cieszą się ogromną popularnością. Większość z nich posiada mikrotransakcje, jednakże i bez wydawania kasy można spędzić przy nich wiele niezapomnianych godzin. Sprawdźcie nasze propozycje, może znajdziecie coś dla siebie! W zestawieniu wzięliśmy pod uwagę wyłącznie tytuły, które dostępne są na kilku platformach.

FORTNITE BATTLE ROYALE – PC, PS4, X1

Odpowiedź studia Epic Games na PlayerUnknown’s Battlegrounds. Fortnite: Battle Royale to darmowy tryb PvP dla stu graczy. Do naszej dyspozycji twórcy oddali rozległą mapę, bojowy autobus, system budowy znany z Fortnite i możliwość destrukcji otoczenia. Jeżeli doszukacie się zapożyczeń z PUBG, nie zdziwcie się – popularna sieciowa produkcja była źródłem inspiracji dla Epic Games. Czasy jednak się zmieniły i to właśnie Fortnite obecnie święci triumfy wśród graczy. Więcej na temat gry przeczytacie w artykule Artura.

Producent: Epic Games
Gatunek: Battle Royale
Premiera: 26.092017

WORLD OF TANKS – PC, PS4, XONE

Kultowych „czołgów” nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Koniecznie należy jednak wspomnieć o tym, że w marcu tytuł otrzymał zupełnie nowy silnik graficzny o nazwie CORE. Twórcy przerobili 25 map, w taki sposób, aby odpowiadały nowym standardom. Odświeżona została nie tylko warstwa wizualna, ale i dźwiękowa – World of Tanks dostało nową ścieżkę dźwiękową i dźwięki otoczenia. Możliwości silnika CORE możecie sprawdzić w aplikacji enCore, gdzie w każdej chwili macie możliwość odtworzenia powtórek potyczek w nowej technologii i przekonać się, jak produkcja będzie działać na waszym sprzęcie.

Producent: Wargaming.net
Gatunek: Symulacja MMO
Premiera: 12.08.2010

WARFRAME – PC, PS4, XONE

Produkcja studia Digital Extremes zadebiutowało w 2013 roku i nadal otrzymuje regularne aktualizacje od producenta. Tytuł cały czas cieszy się dużym uznaniem wśród graczy, co nie powinno nikogo dziwić. Wszakże Warframe to kawał porządnej sieciowej strzelanki zapewniającej setki godzin rozgrywki oraz rewelacyjną oprawę wizualną – prawdopodobnie najlepszą w segmencie gier „free to play”. Na dużą uwagę zasługuje również koncept świata oraz wygląd i zdolności bohaterów, w których się wcielamy.

Producent: Digital Extremes
Gatunek: Akcja, TPP
Premiera: 15 listopada 2013

  NASTĘPNA 

1 2 3 4 5 6

Dyskusja8 komentarzy

    • Nie wiem dlaczego ludzie piszą „gdzie lol” skoro to nie jest multiplayerowa gra. Wiedząc że nikt czytać ze zrozumieniem nie umie xD

Zostaw komentarz