Najlepsze mody do GTA V

1

GTA V jest już grą starą. To fakt. Cały czas jednak przyciąga nowych graczy (tak pewnie będzie aż do premiery GTA VI). Dlatego przypominamy starszy tekst na temat najlepszych modów GTA V. To będzie Los Santos, jakiego nie znaliście.

GTA V to gra, która od lat cieszy się wielką popularnością. W dużej mierze zawdzięcza ją wsparciu dla amatorskich modyfikacji. Jedne podnoszą komfort rozgrywki, inne poprawiają grafikę, jeszcze inne wprowadzają do zabawy zupełnie nowe elementy i nutkę szaleństwa. Przed wami dziesięć, naszym zdaniem, najlepszych modów do Grand Theft Auto V. Koniecznie wpisujcie w komentarzach wasze typy.

RANKING NAJLEPSZYCH MODÓW GTA V

  • GTA 5 REDUX
  • VICE CITY REMASTERED
  • POKÉMON GO GTA EDITION
  • CW THE FLASH CHARACTERS PACK
  • REAL CALIFORNIA ARCHITECTURE
  • BIBLICAL STORM ADVENTURE
  • GANGMOD
  • PRISON MOD
  • REAL PHONES HD
  • VEHICLE CANNON

GTA 5 REDUX – najbardziej kompleksowy mod do gry

GTA 5 REDUX to jedna z największych i najbardziej kompleksowych modyfikacji do Grand Theft Auto V. Zmiany, które wprowadza mod, zahaczają o wszystkie najważniejsze aspekty gry, takie jak pogoda, cienie i oświetlenie, tekstury, efekty wizualne, a nawet policja, uzbrojenie, pojazdy, obrażenia i wybuchy, populacja, zdarzenia losowe i sztuczna inteligencja pieszych. Jak sami widzicie, lista jest naprawdę długa, a skalę modyfikacji docenicie dopiero po jej zainstalowaniu. Namiastkę stanowi poniższy zwiastun:

Autor: Josh Romito
Link: GTA 5 REDUX

 

 

 

GTA 5 MOD: VICE CITY REMASTERED

Chyba żadnej części serii GTA nie wspominam tak dobrze, jak pamiętnego Vice City. Mod VCM przenosi do GTA V tytułowe miasto. Na razie modyfikacja nie prezentuje się może zbyt okazale, ale twórca obiecuje, że w przyszłości wzbogaci ją o nowe budynki, wnętrza i wiele innych elementów, aby godna była Nowej Generacji. Nie wiem jak wy, ale ja wybrałbym się do Vice City nawet na obecnym etapie prac.

Autor: lunchxbles
Link: Vice City Remastered

ŚMIESZNY MOD GTA5: POKÉMON GO GTA EDITION

Po co łapać Pokémony w realu skoro można to robić w Los Santos? Pokémon GO GTA Edition, to jak nazwa wskazuje, mod który przenosi do świata Grand Theft Auto V popularną grę na urządzenia przenośne. Znajdziecie tutaj nie tylko różne rodzaje kieszonkowych stworków, ale także całą masę innych charakterystycznych elementów, takich jak rozrzucone po wirtualnym mieście Pokéstopy czy Pokédex.

Autor: LudicrousBeach
Link: Pokémon GO GTA Edition

SUPERBOHATEROWIE W GTA 5: CW THE FLASH CHARACTERS PACK

Chociaż pośród modów do GTA V znajdziecie całą masę skórek bohaterów z filmów DC i Marvela, najbardziej popularną postacią jest nie Iron Man czy Batman, ale Flash z serialu telewizyjnego amerykańskiej stacji CW. Mod CW The Flash Characters Pack zawiera nie tylko skórki Flasha, Reverse Flasha i Zooma, ale pozwala także na korzystanie z widowiskowych mocy speedsterów.

Autor: Barak101 & OkaymanXXI 
Link: CW The Flash Characters Pack

 

 

PRAWDZIWY ŚWIAT W GTA5: REAL CALIFORNIA ARCHITECTURE

Nie jest żadną tajemnicą to, że wirtualne Los Santos z GTA V jest inspirowane kalifornijskim Los Angeles. Modyfikacja Real California Architecture wzbogaca miasto o charakterystyczne miejsca, takie jak na przykład znak Hollywood, kino AMC w Santa Monica czy Hotel Beverly Hills. Mod nadal jest na etapie tworzenia, ale liczba znanych punktów rośnie z każdą kolejną aktualizacją.

Autor: _Vlad_
Link: Real California Architecture

BIBLICAL STORM ADVENTURE

Mod Biblical Storm Adventure drastycznie zmienia pogodę w GTA V i tworzy coś na kształt biblijnej burzy: ulewny deszcz, wzburzone morze i błyskawice, które raz po razie przecinają niebo. Realizm podnoszą zaawansowane animacje wody oraz tekstury 4K. Modyfikacja wzbogaca świat Grand Theft Auto V nie tylko apokaliptyczne efekty pogodowe, ale także o różnego rodzaju schronienia, a nawet Arkę Ocalonych.

Autor: OmegaKingMods 
Link: Biblical Storm Adventure

GANGMOD – MOD Z WOJNAMI GANGÓW

Nieodłącznym elementem wirtualnego Los Santos z kultowego GTA: San Andreas były wojny gangów. Nie doświadczycie ich w wersji miasta z Grand Theft Auto V, chyba że zainstalujecie modyfikację GangMod, która pozwala na dołączenie do jednego z trzech wielkich gangów – Families, Ballas lub Vagos – i rozpoczęcie wojny na ulicach Los Santos. Mod umożliwia m.in. walkę o terytorium, czy rekrutowanie nowych członków i wydawanie im prostych rozkazów. Zawsze można też z nimi zapalić lub iść na piwo.

Autor: jedijosh920
Link: GangMod

 

 

PRISON MOD

Każdy, kto grał w GTA, wielokrotnie widział znienawidzone ekrany „wasted” i „busted”. Dzięki modyfikacji Prison Mod, złapany przez policję gracz przewożony jest prosto do więzienia, z którego może wyjść za kaucją lub zwyczajnie uciec zostawiając za sobą ślad z martwych współwięźniów i strażników.

Autor: marhex123 
Link: Prison Mod

REAL PHONES HD

Kolejny mały mod, który podnosi wyraźnie poziom zanurzenia w świecie Grand Theft Auto. Real Phones HD zastępuje smartfony Michaela, Trevora i Franklina urządzeniami z systemami operacyjnymi iOS, Android i Windows Phone. Poza ikonami i tapetami zmieniono też logo, które jest tożsame z rzeczywistymi odpowiednikami. Najbardziej podoba mi się rozbita Lumia Trevora, a wam?

Autor: T9X69 
Link: Real Phones HD

VEHICLE CANNON

Czy chciałeś kiedyś strzelać samochodami? – pyta retorycznie graczy twórca moda Vehicle Cannon. Nawet jeżeli podobny pomysł nigdy nie zagościł w waszych głowach, warto zastanowić się nad zainstalowaniem wspomnianej modyfikacji, ponieważ karabin strzelający samochodami to zabawka, która daje kupę frajdy.

Autor: flocraftMods
Link: Vehicle Cannon

 
Dawid Sych

Od dziecka zapalony pecetowiec, a od niedawna konsolowy neofita. Kocha rozbudowane gry role-playing z masą statystyk i dziesiątkami okienek, najlepiej izometryczne i w klimacie science-fiction lub post-apo. Alergicznie reaguje na wszelkiej maści sandboksy oraz gry sportowe. Wielbiciel literatury klasycznej i amator dobrych seriali.

Dyskusja1 komentarz

 1. Hi everyone if you are show the clip board history and you are get the more information are there if you are ready to go the website https://clipboardwindows10.com/ and you are get the more information are there are more user are like the website get the best information.

Zostaw komentarz