Najlepsze mody do GTA V

0

VICE CITY REMASTERED

Chyba żadnej części serii GTA nie wspominam tak dobrze, jak pamiętnego Vice City. Mod VCM przenosi do GTA V tytułowe miasto. Na razie modyfikacja nie prezentuje się może zbyt okazale, ale twórca obiecuje, że w przyszłości wzbogaci ją o nowe budynki, wnętrza i wiele innych elementów, aby godna była Nowej Generacji. Nie wiem jak wy, ale ja wybrałbym się do Vice City nawet na obecnym etapie prac.

Autor: lunchxbles
Link: Vice City Remastered

POKÉMON GO GTA EDITION

Po co łapać Pokémony w realu skoro można to robić w Los Santos? Pokémon GO GTA Edition, to jak nazwa wskazuje, mod który przenosi do świata Grand Theft Auto V popularną grę na urządzenia przenośne. Znajdziecie tutaj nie tylko różne rodzaje kieszonkowych stworków, ale także całą masę innych charakterystycznych elementów, takich jak rozrzucone po wirtualnym mieście Pokéstopy czy Pokédex.

Autor: LudicrousBeach
Link: Pokémon GO GTA Edition

CW THE FLASH CHARACTERS PACK

Chociaż pośród modów do GTA V znajdziecie całą masę skórek bohaterów z filmów DC i Marvela, najbardziej popularną postacią jest nie Iron Man czy Batman, ale Flash z serialu telewizyjnego amerykańskiej stacji CW. Mod CW The Flash Characters Pack zawiera nie tylko skórki Flasha, Reverse Flasha i Zooma, ale pozwala także na korzystanie z widowiskowych mocy speedsterów.

Autor: Barak101 & OkaymanXXI 
Link: CW The Flash Characters Pack

     

 
1 2 3 4
Dawid Sych

Od dziecka zapalony pecetowiec, a od niedawna konsolowy neofita. Kocha rozbudowane gry role-playing z masą statystyk i dziesiątkami okienek, najlepiej izometryczne i w klimacie science-fiction lub post-apo. Alergicznie reaguje na wszelkiej maści sandboksy oraz gry sportowe. Wielbiciel literatury klasycznej i amator dobrych seriali.

Zostaw komentarz