Najlepsze mody do GTA V

0

Czyli Los Santos, jakiego nie znaliście.

GTA V to gra, która od lat cieszy się wielką popularnością. W dużej mierze zawdzięcza ją wsparciu dla amatorskich modyfikacji. Jedne podnoszą komfort rozgrywki, inne poprawiają grafikę, jeszcze inne wprowadzają do zabawy zupełnie nowe elementy i nutkę szaleństwa. Przed wami dziesięć, naszym zdaniem, najlepszych modów do Grand Theft Auto V. Koniecznie wpisujcie w komentarzach wasze typy.

GTA 5 REDUX

GTA 5 REDUX to jedna z największych i najbardziej kompleksowych modyfikacji do Grand Theft Auto V. Zmiany, które wprowadza mod, zahaczają o wszystkie najważniejsze aspekty gry, takie jak pogoda, cienie i oświetlenie, tekstury, efekty wizualne, a nawet policja, uzbrojenie, pojazdy, obrażenia i wybuchy, populacja, zdarzenia losowe i sztuczna inteligencja pieszych. Jak sami widzicie, lista jest naprawdę długa, a skalę modyfikacji docenicie dopiero po jej zainstalowaniu. Namiastkę stanowi poniższy zwiastun:

Autor: Josh Romito
Link: GTA 5 REDUX

 
1 2 3 4
Dawid Sych

Od dziecka zapalony pecetowiec, a od niedawna konsolowy neofita. Kocha rozbudowane gry role-playing z masą statystyk i dziesiątkami okienek, najlepiej izometryczne i w klimacie science-fiction lub post-apo. Alergicznie reaguje na wszelkiej maści sandboksy oraz gry sportowe. Wielbiciel literatury klasycznej i amator dobrych seriali.

Zostaw komentarz