Najlepsze mody do Farming Simulator 17

1

ON THE HILLS

Mod On The Hills wzbogaca Farming Simulator 17 o wyjątkowy krajobraz wzgórz położonych pomiędzy Moorbach i Feuchtingen w Nadrenii Północnej-Westfalii pełen jezior i terenów podmokłych, które wystawią wasze maszyny rolnicze na naprawdę ciężką próbę. Czy podołacie wyzwaniu?

Autor: El Cid
Platformy: PC
Link: On The Hills

CSZ SET

Mod CSZ Set dodaje do Farming Simulator 17 bogaty zestaw zróżnicowanych łyżek, wideł i chwytaków. Dopóki nie zobaczyłem ich wszystkich na stronie modyfikacji, nie zdawałem sobie sprawy z tego, że istnieje ich aż tyle. Nie wierzycie? Zerknijcie na poniższy zrzut ekranu.

Autor: DD ModPassion and zBlacklion
Platformy: PC, PS4, XB1
Link: CSZ Set

MANUAL ATTACHING

Nie lada gratka dla amatorów większego realizmu w grach wideo i kolejna na naszej liście modyfikacja, która podnosi poziom trudności Farming Simulator 17. Mod Manual Attaching wymusza na graczu ręczne dołączanie i odłączanie przyczep oraz narzędzi. Instrukcję znajdziecie tutaj.

Autor: Wopster and fruktor
Platformy: PC
Link: 
Manual Attaching

Zachęcamy również do odwiedzenia profilu facebookowego Symulatora Farmy 2017

 
1 2 3
Dawid Sych

Od dziecka zapalony pecetowiec, a od niedawna konsolowy neofita. Kocha rozbudowane gry role-playing z masą statystyk i dziesiątkami okienek, najlepiej izometryczne i w klimacie science-fiction lub post-apo. Alergicznie reaguje na wszelkiej maści sandboksy oraz gry sportowe. Wielbiciel literatury klasycznej i amator dobrych seriali.

Dyskusja1 komentarz

  1. Witam, z tym modem Krone Ultima CF 155 XC jest jakiś problem , w żaden sposób nie chce się zainstalować ,próbowałem już chyba wszystkich sposobów jakie są dostępne w necie, może ktoś coś ?

Zostaw komentarz