Najlepsze mody do Farming Simulator 17

1

THE OLD STREAM FARM V2

Zaktualizowana wersja mapy The Old Stream Farm wzbogaca Farming Simulator 17 o jeszcze większe połacie lasów i większą przestrzeń, na której można założyć swoją farmę. The Old Stream Farm V2 wprowadza też m.in. wsparcie dla wspomnianego przeze mnie wyżej „Season Mod”.

Autor: Blacksheep Modding
Platformy: PC, PS4, XB1
Link: The Old Stream Farm V2

IT RUNNER PACK

Mod IT Runner Pack dodaje do Farming Simulator 17 kilka ciekawych urządzeń, które z na pewno przydadzą się na wirtualnej farmie. Wśród nich znajdziecie przyczepę hakową, kontener na bale, kontener na drewno, kontener na gnojówkę, kontener na zboże i kontener na obornik. Do wyboru do koloru.

Autor: GIANTS Software
Platformy: PC, PS4, XB1
Link: ITRunner Pack

GOWEIL LT MASTER

Goweil LT Master to połączenie prasy i owijarki. Maszyna bez problemu poradzi sobie z ziarnami zbóż, trawą, sianem, słomą, wiórami i obornikiem. Goweil LT Master prasuje i owija wszystkie z wyżej wymienionych dla lepszego przechowywania i większej wydajności. Koszt maszyny to 253 700 euro, a dzienne utrzymanie 200 euro. Sugerowana moc to 140 kW.

Autor: Team FSI Modding
Platformy: PC
Link: Goweil LT Master

GIANTS ISLAND 2009

Mod Giants Island 2009 pozwala na zanurzenie się w świecie Farming Simulator 2009. Modyfikacja oferuje m.in.: gleby, środowisko i  budynki podobne do znanych z FS2009, zwierzęta i uprawy z FM17, 29 pól, zintegrowany system misji na polach, które nie znajdują się w posiadaniu gracza, fabrykę biogazu, różne punkty sprzedaży, leśnictwo i ruch drogowy.

Autor: Fullpowershift
Platformy: PC, PS4, XB1
Link: 
Giants Island 2009

     

 
1 2 3
Dawid Sych

Od dziecka zapalony pecetowiec, a od niedawna konsolowy neofita. Kocha rozbudowane gry role-playing z masą statystyk i dziesiątkami okienek, najlepiej izometryczne i w klimacie science-fiction lub post-apo. Alergicznie reaguje na wszelkiej maści sandboksy oraz gry sportowe. Wielbiciel literatury klasycznej i amator dobrych seriali.

Dyskusja1 komentarz

  1. Witam, z tym modem Krone Ultima CF 155 XC jest jakiś problem , w żaden sposób nie chce się zainstalować ,próbowałem już chyba wszystkich sposobów jakie są dostępne w necie, może ktoś coś ?

Zostaw komentarz