Najlepsze mody do Farming Simulator 17

1

Czyli raj wirtualnego rolnika.

Pewnie nie każdy zdaje sobie z tego sprawę, ale Farming Simulator cieszy się w naszym kraju ogromnym zainteresowaniem. Zważywszy na to, że nadal czekamy na pecetową i konsolowe wersje Farming Simulator 18, postanowiliśmy pochylić się po raz ostatni nad poprzednią częścią serii. Przed wami dziesięć, naszym zdaniem, najlepszych modów do Farming Simulator 17. A wy, które polecacie?

SEASONS

Modyfikacja Seasons nie tylko wzbogaca Farming Simulator 17 o różne pory roku, ale wpływa także bezpośrednio na rozgrywkę poprzez wprowadzenie zróżnicowanych warunków pogodowych, jak również zmianę współczynników związanych z uprawą i wzrostem plonów, gospodarką czy utrzymanie maszyn.

Autor: Realismus Modding
Platformy: PC
Link: Seasons

4REAL MODULE 1-3

Jak mówi stare powiedzenie: diabeł tkwi w szczegółach. 4Real Module to zestaw trzech modyfikacji, które wyraźnie podnoszą realizm Farming Simulator 17 i wzbogacają grę o różne detale, takie jak podatne na destrukcję zboża, realistyczne podłoże czy bardziej rzeczywiste zabrudzenia kół pojazdów.

Autor: GIANTS Software
Platformy: PC, PS4, XB1
Link: 4Real Module 1-3

KRONE ULTIMA CF 155 XC

Mod wprowadza do Farming Simulator prasę Krone Ultima, pierwszą na świecie prasę z owijarką, która zbiera plony, podczas gdy gotowa bela jest owijana siatką i przenoszona na owijkę folii. Maszyna kosztuje 145 000 euro, maksymalna prędkość robocza to 20 km/h, wymagana moc 125 hp, średnica bali 1,3/1,4/1,5 m. Utrzymanie sprzętu kosztuje 250 euro na dzień.

Autor: bm-modding, fendt2000, Wopster, Xentro
Platformy: PC
Link: Krone Ultima CF 155 XC 

 
1 2 3
Dawid Sych

Od dziecka zapalony pecetowiec, a od niedawna konsolowy neofita. Kocha rozbudowane gry role-playing z masą statystyk i dziesiątkami okienek, najlepiej izometryczne i w klimacie science-fiction lub post-apo. Alergicznie reaguje na wszelkiej maści sandboksy oraz gry sportowe. Wielbiciel literatury klasycznej i amator dobrych seriali.

Dyskusja1 komentarz

  1. Witam, z tym modem Krone Ultima CF 155 XC jest jakiś problem , w żaden sposób nie chce się zainstalować ,próbowałem już chyba wszystkich sposobów jakie są dostępne w necie, może ktoś coś ?

Zostaw komentarz