Najlepsze i najgorsze fragmenty E3 2018

0

POPRZEDNIA         NASTĘPNA 

NAJLEPSZE #1 – TEN POCAŁUNEK

Okej, umówmy się – The Last of Us 2 wciąż jest gdzieś daleko w przyszłości, ale zapowiedź gry, jaką dostaliśmy od Naughty Dog była naprawdę solidna. Płynny, bardzo naturalnie wyglądający gameplay, paprotki, których z pewnością zazdrości Lara Croft w swoich najnowszych przygodach a na dodatek do wszystkiego: klimat.

No i cała wprowadzająca i zamykająca cutscenka, która była prawdziwym majstersztykiem. Dostaliśmy bohaterów, którzy rozmawiali i zachowywali się jak żywi ludzie (twórcy podnieśli poprzeczkę po fantastycznych scenach z ostatniego Uncharted, a to naprawdę wielkie osiągnięcie), a do tego pocałunek, który był niesamowity bo… WYGLĄDAŁ BARDZO REALISTYCZNIE (co, myśleliście, że się zachwycę tym kto z kim, nie?). Każdy, kto wie trochę o animacji w grach powie wam, że całowanie się jest zwyczajnie trudne do zrobienia, postaci wyglądają zazwyczaj, jakby ich głowy się zderzały, a tutaj? Tu wszystko było pięknie. Świetna robota, Naughty Dog.

POPRZEDNIA         NASTĘPNA 

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Artur Cnotalski

Gra od kiedy pamięta. PCtowiec, który nie boi się konsol ani urządzeń przenośnych. Kiedy nie siedzi przy komputerze, prawdopodobnie gra w planszówki lub "papierowe" RPG.

Zostaw komentarz