Najlepsze i najgorsze fragmenty E3 2018

0

POPRZEDNIA         NASTĘPNA 

NAJLEPSZE #2 – KONFERENCJA DEVOLVERA

Devolver Digital to wydawca stojący trochę w poprzek branży, firma, dla której ważniejsze od przychodów wydaje się bycie buntownikami i bycie cool, prawdziwe (cyber)punki. Rok temu Devolver zaserwował nam żartobliwą, zrobioną w ostatniej chwili konferencję pełną lekkiej makabry i humoru, a tym razem dostaliśmy to samo, na całkiem zbliżonym poziomie.

Przede wszystkim trudno odmówić charyzmy Ninie, która prowadziła nas przed dwudziestominutowy show, bo kobieta o żelaznym obliczu była jednocześnie przerażająca i przyciągająca. Dostaliśmy kilka zapowiedzi, w tym Scum i nową-starą grę od From Software, a także My Friend Pedro, gdzie mordujemy na polecenie uśmiechniętego banana, ale najważniejszy w tym wszystkim był sam show, z którego naprawdę można było się solidnie pośmiać. Wprowadzono też na rynek LootBoxCoina, choć niestety, cały nakład tej bezwartościowej kryptowaluty został już wyprzedany.

POPRZEDNIA         NASTĘPNA 

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Artur Cnotalski

Gra od kiedy pamięta. PCtowiec, który nie boi się konsol ani urządzeń przenośnych. Kiedy nie siedzi przy komputerze, prawdopodobnie gra w planszówki lub "papierowe" RPG.

Zostaw komentarz