Najlepsze i najgorsze fragmenty E3 2018

0

POPRZEDNIA         NASTĘPNA 

NAJGORSZE #3 – KONFERENCJA SQUARE ENIX

Dwie japońskie firmy – Nintendo i Square Enix – zaserwowały nam gotowe, nagrane z wyprzedzeniem konferencje, które miały przedstawiać ich najciekawsze produkty, ale tylko jedna włożyła w całą prezentację serce. Druga z firm podała coś suchego, mechanicznego i nudnego, jakby starając się dorównać zimnu bijącego z prezentacji EA.

Podczas gdy rodzice Mario i Pokemonów przez ponad czterdzieści minut karmili fanów najgorętszymi kąskami ze swojej stajni, poświęcając połowę tego czasu na opowiadanie w wielkim szczególe o najnowszej odsłonie Smash Bros, Square zaserwował nam po prostu nudny i nijaki klip, w którym nie dzieje się nic przesadnie ciekawego. Miłą niespodzianką był tu Captain Spirit od DontNod, który będzie dostępny na koniec miesiąca za darmo, a inne gry także nie zawiodły, ale całość sprawiała wrażenie pozbawionej duszy.

POPRZEDNIA         NASTĘPNA 

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Artur Cnotalski

Gra od kiedy pamięta. PCtowiec, który nie boi się konsol ani urządzeń przenośnych. Kiedy nie siedzi przy komputerze, prawdopodobnie gra w planszówki lub "papierowe" RPG.

Zostaw komentarz