Najlepsze gry z lokalną rozgrywką na konsolę Xbox One

0

GUNS, GORE AND CANNOLI

Guns, Gore and Cannoli to humorystyczna strzelanka 2D, w której mafiozi walczą z hordami żywych trupów. Zdaję sobie sprawę z tego, że brzmi to absurdalnie, ale gra naprawdę wciąga, zwłaszcza jeżeli zasiądziecie do niej z trójką przyjaciół. Wzrok przykuwa przede wszystkim piękna, ręcznie rysowana grafika 2D oraz klimat lat 20-tych XX wieku. Jeżeli lubicie spluwy, hektolitry krwi i cannoli, Guns, Gore and Cannoli to idealna gra dla was. Spieszcie się, ponieważ na horyzoncie majaczy już kolejna część!

LICZBA GRACZY NA KANAPIE: 4

LOVERS IN A DANGEROUS SPACETIME

Lovers in a Dangerous Spacetime to niepozorna, ale diablo wciągająca kosmiczna strzelanka, w której współpraca pomiędzy graczami stanowi klucz do sukcesu. Akcja gry toczy się na pokładzie rozświetlonego neonami krążownika, a zadaniem bohaterów jest zwycięstwo nad siłami antymiłości, ocalenie porwanych kosmiczne króliczków i uniknięcie wessania w czeluści zagłady. Zdaję sobie sprawę z tego, jak brzmi ten opis, ale zagrałem i pokochałem. Zresztą przekonajcie się na własne oczy.

LICZBA GRACZY NA KANAPIE: 4

 
1 2 3 4 5
Dawid Sych

Od dziecka zapalony pecetowiec, a od niedawna konsolowy neofita. Kocha rozbudowane gry role-playing z masą statystyk i dziesiątkami okienek, najlepiej izometryczne i w klimacie science-fiction lub post-apo. Alergicznie reaguje na wszelkiej maści sandboksy oraz gry sportowe. Wielbiciel literatury klasycznej i amator dobrych seriali.

Zostaw komentarz