Najlepsze gry z lokalną rozgrywką na konsolę Xbox One

0

DIABLO III: ULTIMATE EVIL EDITION

Chciaż Diablo III zaczynało swoją karierą na komputerach osobistych, całkiem nieźle radzi sobie też na konsolach ósmej generacji. Sukces gra zawdzięcza nie tylko niezliczonej liczbie potworów do zabicia i skarbów do zdobycia, ale też możliwości wspólnej zabawy na jednym ekranie czterem graczom. Ja sam jeszcze się bronię, ale jedynym powodem jest to, że żal mi z górą 300 godzin, które przegrałem na PC, a co za tym idzie, wszystkich moich postaci i zdobytych artefaktów. Teraz szczególnie warto zainteresować się Diablo III, ponieważ niedawno produkcja wzbogaciła się o klasę Nekromanty.

LICZBA GRACZY NA KANAPIE: 4

DIVINITY: ORIGINAL SIN – ENHANCED EDITION

Poprawiona edycja Divinity: Original Sin została wzbogacona nie tylko o zupełnie nowe zakończenie, ale także o tryb kooperacji sieciowej i lokalnej dla dwóch graczy. Jeżeli przejadło się wam już Diablo, Divinity Original Sin – Enhanced Edition to doskonała odskocznia. Akcja gry toczy się przed wydarzeniami znanymi z Divine Divinity, dlatego bez wahania możecie zanurzyć się w tę nową przygodę.

LICZBA GRACZY NA KANAPIE: 2

     

 
1 2 3 4 5
Dawid Sych

Od dziecka zapalony pecetowiec, a od niedawna konsolowy neofita. Kocha rozbudowane gry role-playing z masą statystyk i dziesiątkami okienek, najlepiej izometryczne i w klimacie science-fiction lub post-apo. Alergicznie reaguje na wszelkiej maści sandboksy oraz gry sportowe. Wielbiciel literatury klasycznej i amator dobrych seriali.

Zostaw komentarz