Najlepsze gry z lokalną rozgrywką na konsolę Xbox One

0

BORDERLANDS: THE HANDSOME COLLECTION

The Handsome Collection to kompletne wydanie sagi Przystojnego Jacka, w skład którego wchodzą gry Borderlands 2 i Borderlands: The Pre-Sequel oraz wszystkie dodatki DLC. Obie gry zostały zoptymalizowane pod kątem konsol ósmej generacji. Największą atrakcję Borderlands: The Handsome Collection jest jednak to, że pozwala na rozgrywkę lokalną na podzielonym ekranie aż czterem graczom. To także jedna z gier, które uświadamiają, że absolutnie nie ma czegoś takiego, jak zbyt duży telewizor.

LICZBA GRACZY NA KANAPIE: 4

RAYMAN LEGENDS

Rayman Legends to bez wątpienia jedna z najlepszych gier platformowych dostępnych na konsolach ósmej generacji. Produkcja zdobyła wiele nagród artystycznych i muzycznych, a przez sporo portali branżowych została okrzyknięta platformówką roku. Mnie w Rayman Legends, poza przepiękną grafiką i świetną ścieżką dźwiękową, najbardziej urzeka niesamowita płynność rozgrywki i właśnie możliwość wspólnej zabawy z przyjaciółmi – w rozgrywce lokalnej może wziąć udział nawet czterech graczy.

LICZBA GRACZY NA KANAPIE: 4

     

 
1 2 3 4 5
Dawid Sych

Od dziecka zapalony pecetowiec, a od niedawna konsolowy neofita. Kocha rozbudowane gry role-playing z masą statystyk i dziesiątkami okienek, najlepiej izometryczne i w klimacie science-fiction lub post-apo. Alergicznie reaguje na wszelkiej maści sandboksy oraz gry sportowe. Wielbiciel literatury klasycznej i amator dobrych seriali.

Zostaw komentarz