Najlepsze gry z lokalną rozgrywką na konsolę Xbox One

0

ROCKET LEAGUE

Rocket League to gra, której z pewnością nie trzeba nikomu przedstawiać. Jeżeli jednak przespaliście słodkim snem ostatnie dwa lata, powiem wam jedynie, że jest to zwariowana mieszanka wyścigów samochodowych i piłki nożnej, która zwróciła na siebie uwagę ponad 33 milionów graczy z całego świata. Samotna zabawa w sieci jest niezwykle emocjonująca, ale nijak ma się do meczu z przyjacielem lub ramię w ramię przeciwko innym graczom. Dodajecie do tego całą masę pojazdów, zróżnicowane areny i tryby rozgrywki oraz szeroki wachlarz możliwości kustomizacji samochodów. Wrażenia gwarantowane.

LICZBA GRACZY NA KANAPIE: 4

#IDARB

Nie dajcie się zwieść negatywnym opiniom na stronie Xbox Store, ponieważ #IDARB to prawdziwa perełka, przy której spędziłem z kolegami dziesiątki godzin i ciągle nam mało. Czym jest #IDARB? Zwariowaną mieszanką platformówki i piłki nożnej inspirowaną klasycznymi 8-bitowymi grami sportowymi i zręcznościówkami. Chociaż na pierwszy rzut oka gra wydaje się chaotyczna, wymaga skilla. Gracze mogą też tworzyć własne postaci, drużyny, loga zespołów, turnieje czy motywy muzyczne. Nie lada gratkę stanowi fakt, że obserwatorzy mają możliwość wpływania na rozgrywkę przy pomocy Twitcha i Twittera. Mam nadzieję, że fakt kupienia przeze mnie dwóch dodatkowych kontrolerów specjalnie pod kątem #IDARB będzie dla was wystarczającą zachętą do dania grze szansy.

LICZBA GRACZY NA KANAPIE: 8

     

 
1 2 3 4 5
Dawid Sych

Od dziecka zapalony pecetowiec, a od niedawna konsolowy neofita. Kocha rozbudowane gry role-playing z masą statystyk i dziesiątkami okienek, najlepiej izometryczne i w klimacie science-fiction lub post-apo. Alergicznie reaguje na wszelkiej maści sandboksy oraz gry sportowe. Wielbiciel literatury klasycznej i amator dobrych seriali.

Zostaw komentarz