Najlepsze gry z lokalną kooperacją na PlayStation 4

3

VIKINGS: WOLVES OF MIDGARD

Dawid w zestawieniu najlepszych gier kooperacyjnych na Xboksa One wymienił trzecią część Diablo, dlatego żeby nie powielać jego propozycji, od siebie dorzucą Vikings: Wolves of Midgard. Gra może nie jest tak atrakcyjna jak produkcja Blizzarda, natomiast również oferuje w miarę przyjemny gameplay i ciekawe uniwersum oparte na mitologii nordyckiej. W przypadku wspólnej zabawy na jednej konsoli polecam wybrać wyższy poziom trudności, gdyż dopiero wtedy tytuł zapewni większe wyzwanie – w przeciwnym razie może być zbyt prosto. Więcej o grze dowiecie się z recenzji mojego autorstwa.

LICZBA GRACZY NA EKRANIE: 2

FIFA 17 (LUB KAŻDA INNA ODSŁONA)

Zdaję sobie sprawę, że seria Pro Evolution Soccer oferuje lepszy system sterowania i precyzyjniejsze zachowanie zawodników, ale i tak moje serce bije w stronę niekończącego się cyklu od EA Sports. Mecze z ludźmi po drugiej stronie ekranu są wciągające, ale i tak nie są w stanie oddać emocji, jakie towarzyszą podczas kanapowego grania z najlepszym kumplem, któremu musimy dokopać, żeby zepsuć jego morale lub wygrać zakład. Warto jednak pamiętać, że w ciągu jednego spotkania w łatwy sposób możemy stracić najlepszego przyjaciela. Cóż zrobić, mógł grać lepiej… Więcej o FIFA 17 przeczytacie w recenzji mojego autorstwa.

LICZBA GRACZY NA KANAPIE: 4

 
1 2 3 4 5
Łukasz Morawski

Prawdopodobnie urodził się z padem w ręku i kawałkiem pizzy w ustach. Miłośnik wszystkiego co jest związane z kulturą popularną i nowymi technologiami. Gra w gry, ogląda filmy, czyta książki i komiksy. Jedno jest pewne - nie ma czasu na nudę.

Dyskusja3 komentarze

  1. Dziwne, że nie wspomniał Pan o grach muzycznych, jak Guitar Hero czy Rock Band. W czwartej odsłonie tej drugiej gry na PS4 można grać nawet w 6 osób.

    • Łukasz Morawski
      Łukasz Morawski

      W pełni się zgadzam, zarówno GH i RB idealnie pasowałyby do tego zestawienia. Byłem jednak ograniczony konkretną liczbą tytułów, dlatego musiałem dokonać jakiegoś wyboru :)

Zostaw komentarz