Najlepsze gry z lokalną kooperacją na PlayStation 4

4

POPRZEDNIA         NASTĘPNA 

ALIENATION

Alienation to izometryczna strzelanka wyprodukowana przez twórców świetnego Resoguna (również posiadającego lokalny co-op). W grze przejmujemy kontrolę nad kosmicznymi najemnikami walczącymi z agresywną rasą obcych. Do dyspozycji mamy kilka klas postaci, różniących się posiadanym opancerzeniem oraz wyposażeniem. Rozgrywka bywa wymagająca, dlatego jedyną drogą do sukcesu jest jak najlepsza współpraca z towarzyszami. Do zabawy możemy zaprosić trzech znajomków, z którymi ramię w ramię będziemy walczyć z kolejnymi hordami wroga. Gdybyśmy jednak nie mieli tylu osób do grania, zawsze możemy poszukać pomocy wśród innych użytkowników siedzących po drugiej stronie ekranu. Podobnie jak w Rocket League, tutaj również wszyscy uczestnicy potrzebują PlayStation Plus.

LICZBA GRACZY NA KANAPIE: 4

POPRZEDNIA         NASTĘPNA 

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Łukasz Morawski

Prawdopodobnie urodził się z padem w ręku i kawałkiem pizzy w ustach. Miłośnik wszystkiego co jest związane z kulturą popularną i nowymi technologiami. Gra w gry, ogląda filmy, czyta książki i komiksy. Jedno jest pewne - nie ma czasu na nudę.

Dyskusja4 komentarze

  1. Dziwne, że nie wspomniał Pan o grach muzycznych, jak Guitar Hero czy Rock Band. W czwartej odsłonie tej drugiej gry na PS4 można grać nawet w 6 osób.

    • Łukasz Morawski
      Łukasz Morawski

      W pełni się zgadzam, zarówno GH i RB idealnie pasowałyby do tego zestawienia. Byłem jednak ograniczony konkretną liczbą tytułów, dlatego musiałem dokonać jakiegoś wyboru :)

Zostaw komentarz