Najlepsze gry z lokalną kooperacją na PlayStation 4

3

KNACK

Kolejna propozycja, idealnie sprawdzająca się do zabawy z dziećmi. Knack był jednym z tytułów startowych PlayStation 4, mającym pokazać możliwości nowej konsoli Sony. Efekt końcowy był trochę rozczarowujący, jednakże nie zmienia to faktu, że dzieło SIE bardzo dobrze radzi sobie podczas gry w kooperacji. Kreskówkowa stylistyka przywodząca na myśl filmy Pixara oraz rozgrywka przypominająca produkcje z serii LEGO powinny wystarczyć do zainteresowania młodszych zapaleńców. Za jakiś czas do sprzedaży ma trafić kontynuacja, dlatego warto jak najszybciej nadrobić „jedynkę”.

LICZBA GRACZY NA KANAPIE: 2

TEKKEN 7

Siódma odsłona Tekkena zawiodła mnie w dniu premiery pod względem oferowanej zawartości. Na szczęście, lokalny tryb wieloosobowy dostępny był w pełnej okazałości. Starcia w grze Bandai Namco są krótkie, lecz niezwykle dynamiczne i widowiskowe. Dzięki temu nawet w krótkim czasie można rozegrać niewielki turniej ze znajomymi, w którym zostanie wyłoniony Król Żelaznej Pięści. Na żądnych młócki graczy czeka aż trzydziestu ośmiu grywalnych wojowników, więc na brak różnorodności raczej nie możemy narzekać. Więcej o grze przeczytacie w recenzji mojego autorstwa.

LICZBA GRACZY NA KANAPIE: 2

     

 
1 2 3 4 5
Łukasz Morawski

Prawdopodobnie urodził się z padem w ręku i kawałkiem pizzy w ustach. Miłośnik wszystkiego co jest związane z kulturą popularną i nowymi technologiami. Gra w gry, ogląda filmy, czyta książki i komiksy. Jedno jest pewne - nie ma czasu na nudę.

Dyskusja3 komentarze

  1. Dziwne, że nie wspomniał Pan o grach muzycznych, jak Guitar Hero czy Rock Band. W czwartej odsłonie tej drugiej gry na PS4 można grać nawet w 6 osób.

    • Łukasz Morawski
      Łukasz Morawski

      W pełni się zgadzam, zarówno GH i RB idealnie pasowałyby do tego zestawienia. Byłem jednak ograniczony konkretną liczbą tytułów, dlatego musiałem dokonać jakiegoś wyboru :)

Zostaw komentarz