Najlepsze gry z lokalną kooperacją na PlayStation 4

3

LITTLEBIGPLANET 3

Seria zapoczątkowana przez Media Molecule była swego czasu jedną z bardziej rozpoznawalnych marek należących do Sony PlayStation. Trzecia odsłona powstała już pod skrzydłami Sumo Digital, ale udało się jej zachować urok dwóch poprzedniczek. LittleBigPlanet 3 to sympatyczna platformówka oferująca liczne zagadki logiczne i etapy zręcznościowe. Produkcja brytyjskiego studia to dobra propozycja dla dorosłych graczy, chcących wprowadzić swoje pociechy do świata wirtualnej rozrywki. Świetna zabawa dla całej rodziny.

LICZBA GRACZY NA KANAPIE: 4

INJUSTICE 2

W przypadku FPS-ów jestem w stanie to zrozumieć, ale gdyby lokalna kooperacja zniknęła z bijatyk, wtedy nie miałoby dla mnie żadnego sensu. Na szczęście, producenci doskonale zdają sobie z tego sprawę, dzięki czemu cały czas możemy rywalizować z innymi graczami siedząc przed tym samym telewizorem. Doskonale do tego nadaje się druga odsłona Injustice, ze względu na ciekawy setting bazujący na komiksach DC oraz przyjemny system walki, który nawet nowicjuszom nie powinien sprawiać wielkich problemów. Więcej o grze przeczytacie w recenzji mojego autorstwa.

LICZBA GRACZY NA KANAPIE: 2

     

 
1 2 3 4 5
Łukasz Morawski

Prawdopodobnie urodził się z padem w ręku i kawałkiem pizzy w ustach. Miłośnik wszystkiego co jest związane z kulturą popularną i nowymi technologiami. Gra w gry, ogląda filmy, czyta książki i komiksy. Jedno jest pewne - nie ma czasu na nudę.

Dyskusja3 komentarze

  1. Dziwne, że nie wspomniał Pan o grach muzycznych, jak Guitar Hero czy Rock Band. W czwartej odsłonie tej drugiej gry na PS4 można grać nawet w 6 osób.

    • Łukasz Morawski
      Łukasz Morawski

      W pełni się zgadzam, zarówno GH i RB idealnie pasowałyby do tego zestawienia. Byłem jednak ograniczony konkretną liczbą tytułów, dlatego musiałem dokonać jakiegoś wyboru :)

Zostaw komentarz