Najlepsze gry z lokalną kooperacją na PlayStation 4

4

POPRZEDNIA         NASTĘPNA 

BROFORCE

Dorastaliście przy takich filmach jak Rambo, Terminator lub Matrix oraz nie przeszkadza wam pixel artowa oprawa wizualna? Jeśli przynajmniej na jeden punkt odpowiedzieliście twierdząco, to z pewnością będziecie dobrze bawić się przy Broforce. Dzieło studia Free Lives to bezkompromisowa strzelanka 2D, w której przejmujemy kontrolę nad największymi twardzielami kina akcji, a nasze zadanie polega na totalnej destrukcji wszystkiego co stanie nam na drodze. Walka w pojedynkę bywa przyjemna, jednakże prawdziwa jazda startuje, gdy na ekranie wyskoczy czterech żądnych krwi wojowników. Czysty chaos.

LICZBA GRACZY NA KANAPIE: 4

POPRZEDNIA         NASTĘPNA 

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Łukasz Morawski

Prawdopodobnie urodził się z padem w ręku i kawałkiem pizzy w ustach. Miłośnik wszystkiego co jest związane z kulturą popularną i nowymi technologiami. Gra w gry, ogląda filmy, czyta książki i komiksy. Jedno jest pewne - nie ma czasu na nudę.

Dyskusja4 komentarze

  1. Dziwne, że nie wspomniał Pan o grach muzycznych, jak Guitar Hero czy Rock Band. W czwartej odsłonie tej drugiej gry na PS4 można grać nawet w 6 osób.

    • Łukasz Morawski
      Łukasz Morawski

      W pełni się zgadzam, zarówno GH i RB idealnie pasowałyby do tego zestawienia. Byłem jednak ograniczony konkretną liczbą tytułów, dlatego musiałem dokonać jakiegoś wyboru :)

Zostaw komentarz