Najlepsze gry z lokalną kooperacją na PlayStation 4

4

POPRZEDNIA         NASTĘPNA 

TO JESTEŚ TY!

To jesteś Ty! jest bardzo świeżym tytułem, gdyż jego premiera miała miejsce na początku tegorocznych wakacji. Produkcja Sony to jednocześnie pierwsza gra wykorzystująca technologię PlayLink, pozwalającą na parowanie smartfonów z PlayStation 4, które służą jednocześnie za kontrolery. Oznacza to, że do grania ze znajomymi nie potrzebujemy aż kilku DualShocków. W To jesteś Ty! bierzemy udział w niezbyt skomplikowanym quizie towarzyskim, sprawdzającym, jakie relacje dzielą nas z bliskimi. Pytania są dostosowane zarówno do młodszych, jak i starszych użytkowników, dlatego możemy bawić się nie tylko podczas zakrapianej imprezy, ale również z dziećmi.

LICZBA GRACZY NA KANAPIE: 6

POPRZEDNIA         NASTĘPNA 

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Łukasz Morawski

Prawdopodobnie urodził się z padem w ręku i kawałkiem pizzy w ustach. Miłośnik wszystkiego co jest związane z kulturą popularną i nowymi technologiami. Gra w gry, ogląda filmy, czyta książki i komiksy. Jedno jest pewne - nie ma czasu na nudę.

Dyskusja4 komentarze

  1. Dziwne, że nie wspomniał Pan o grach muzycznych, jak Guitar Hero czy Rock Band. W czwartej odsłonie tej drugiej gry na PS4 można grać nawet w 6 osób.

    • Łukasz Morawski
      Łukasz Morawski

      W pełni się zgadzam, zarówno GH i RB idealnie pasowałyby do tego zestawienia. Byłem jednak ograniczony konkretną liczbą tytułów, dlatego musiałem dokonać jakiegoś wyboru :)

Zostaw komentarz