Najlepsze gry z lokalną kooperacją na PlayStation 4

4

W grupie raźniej.

  NASTĘPNA 

Jako osoba wychowana na Amidze, Pegasusie i pierwszym PlayStation ubolewam nad tym, w jaką stronę poszły rozgrywki wieloosobowe w grach. Co prawda, często grywam w Sieci z ludźmi z całego świata, jednakże tęskno mi do czasów, w których naparzanie w multi oznaczało grupkę znajomych rozwalonych na kanapie i walczących o dostępne pady. Lokalna kooperacja jest już praktycznie martwa, ale na szczęście niektórzy producenci pamiętają wciąż o zaimplementowaniu do swojego tytułu możliwości gry w dwie lub cztery osoby na jednej konsoli. Zapraszam do czytania!

A WAY OUT

Produkcja studia Hazelight, jak żaden inny tytuł w historii branży gier, pokazała na czym polega dobra kooperacja pomiędzy graczami. Historia dwójki skazańców (Leo i Vincenta) jest wyłącznie pretekstem do świetnie przygotowanej rozgrywki, która wymaga od graczy ogromnej współpracy. Nie wystarczy, że jeden z uczestników zabawy będzie odwalał większość brudnej roboty, a drugi spoczywał na laurach. Bez wspólnego działania nie ukończymy nawet prologu, dlatego ważna jest komunikacja z kompanem i planowanie następnych kroków. Jeśli szukacie oryginalnego doznania ze swoimi znajomymi i bliskimi, to A Way Out będzie dla was idealną propozycją. Chcecie dowiedzieć się więcej o grze? Koniecznie zajrzyjcie do naszej recenzji.

LICZBA GRACZY NA KANAPIE: 2

  NASTĘPNA 

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Łukasz Morawski

Prawdopodobnie urodził się z padem w ręku i kawałkiem pizzy w ustach. Miłośnik wszystkiego co jest związane z kulturą popularną i nowymi technologiami. Gra w gry, ogląda filmy, czyta książki i komiksy. Jedno jest pewne - nie ma czasu na nudę.

Dyskusja4 komentarze

  1. Dziwne, że nie wspomniał Pan o grach muzycznych, jak Guitar Hero czy Rock Band. W czwartej odsłonie tej drugiej gry na PS4 można grać nawet w 6 osób.

    • Łukasz Morawski
      Łukasz Morawski

      W pełni się zgadzam, zarówno GH i RB idealnie pasowałyby do tego zestawienia. Byłem jednak ograniczony konkretną liczbą tytułów, dlatego musiałem dokonać jakiegoś wyboru :)

Zostaw komentarz