Najlepsze gry targów E3 2018

4

Subiektywna lista najciekawszych produkcji tegorocznych targów.

  NASTĘPNA 

Podczas kilku konferencji zaprezentowano najróżniejsze gry od producentów z całego świata. Posiedziałem chwilę, pomyślałem i przygotowałem dla was zestawienie najlepszych (moim zdaniem oczywiście) gier targów E3 2018. Nie zapomnijcie podzielić się swoimi typami!

SPIDER-MAN

Przygody Pajączka były gwoździem programu podczas konferencji Sony. Spider-Man już od pierwszych zapowiedzi wyglądał bardzo dobrze, ale poniższy materiał upewnił mnie w przekonaniu, że będzie to prawdopodobnie jedna z lepszych gier superbohaterskich w historii. Seria Batman: Arkham otrzyma godnego konkurenta i możliwe, że będzie musiała ustąpić miejsca na tronie. Studio Insomniac Games przy okazji cyklu Ratchet & Clank udowodniło wielokrotnie, że potrafi tworzyć świetne gry, dlatego o efekt końcowy ich nowej produkcji jestem spokojny.

  NASTĘPNA 

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Łukasz Morawski

Prawdopodobnie urodził się z padem w ręku i kawałkiem pizzy w ustach. Miłośnik wszystkiego co jest związane z kulturą popularną i nowymi technologiami. Gra w gry, ogląda filmy, czyta książki i komiksy. Jedno jest pewne - nie ma czasu na nudę.

Dyskusja4 komentarze

Zostaw komentarz